Kalbimdeki Deniz 42.Bölüm izle

 28 Ekim 2017 
 
 
13
0

Ekleyen / 28 Eki 2017 tarihinde yayınlandı

Kalbimdeki Deniz son bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 28 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan 42.Bölüm’ü videoseyredin kalitesiyle tek parça ve full hd olarak izleyin.

Ece ve Mustafa’nın nişan töreni beklenmedik şekilde sona ererken, o gece onları bekleyen bir sürpriz daha vardır; Diyar doğum yapar. Mirat’a gösterdiği fotoğraf Deniz ve Mirat arasında umduğu krizle sonuçlanmayınca, Fikriye kendince kıvırma yolunu tercih eder. Duygularını ve hayallerini tartan Ece, ortak planlarıyla ilgili yeni kararlar alır ve Mustafa’yla yüzleşir. Mirat’ın evine girenin Şirzat olduğu, Özlem sayesinde anlaşılır. Hülya Ünal’dan etkilenmeye başlarken, Turgut ve Fikriye’yi ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Alihan Deniz’i tamamen kaybetmemek için taktik değiştirmek zorunda kalır. Yosef’i deli gibi merak eden ve bütün ulaşma çabaları boşa düşen Mirat, oğlunun geri dönüşüyle büyük bir sevinç yaşarken; Alihan’ı ise bar açılışında şok eden bir sürpriz beklemektedir.

Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

Deniz bir kadının isteyebileceği her şeye sahiptir. Fakat mutlu ve refah hayatı bir gün kocası hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolunca tepetaklak olur. İki çocuğu ve yaşlı babasıyla çaresiz bir halde ortada kalan Deniz ile ona gerçek aşkı tattıracak ve hayat arkadaşı olacak Mirat’ın yolları büyük bir sürprizle kesişir.

“Bazen hayat seni en değerli incisini sunmak için okyanusun en dibine çeker.”

Kalbimdeki Deniz Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları