Muhteşem Yüzyıl Kösem 2.Sezon 16.Bölüm izle

 21 Mart 2017 

NE YAZIK Kİ :(

Ulaşmaya çalıştığınız içerik kullanım koşullarımıza uymadığı için yayından kaldırılmıştır.
 
 
76
16

Ekleyen / 22 Mar 2017 tarihinde yayınlandı

Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl Kösem 21 Mart 2017 tarihinde yayınlanan 16.Bölümü videoseyredin kalitesiyle tek parça ve full hd olarak izleyin.

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, Fox Tv’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 16. (46) Bölümünde; Sultan Murad sırra kadem basıyor!

İntihar eden Gevherhan Sultan, son yolculuğuna uğurlanır. Tüm saray yas içindedir. Kösem Sultan (Nurgül Yeşilçay) kızının ölümünden, Sultan Murad’ı (Metin Akdülger) mesul tutar.

Ayşe Sultan doğum yapar. Sultan 4.Murad hakkında bir hüküm verir. Bu hükmü öğrenen Farya (Farah Zeynep Abdullah), öfkeyle hareket edip Ayşe’ye söyler. Farya bu yaptığıyla büyük bir felakete neden olacaktır.

Gevherhan’ın ölümüyle sarsılan Silahtar (Caner Cindoruk), Atike Sultan’la yüzleşir. Atike ve Silahtar arasında derin bir uçurum vardır artık..

Yaşanan hadiseleri kaldıramayan Sultan Murad, sırra kadem basar. Valide Kösem Sultan; Padişahın yokluğunda, devlet işleri aksamasın diye, kendini saltanat naibesi ilan eder.

Gülbahar Sultan ve Sinan Paşa Sultan Murad’ın yokluğunu fırsata çevirerek, Ahaliye Sultan Murad’ın öldüğü tevatürünü yayarlar. Padişahın öldüğünü düşünen ahali saraya yürür.

Şehzade Bayezid’i takip ettiren, Kâsım, onu Kalika’nın evinde basar. Bayezid’in sakladığı büyük sırrı öğrenir.

Sultan Murad, payitahttan uzakta kendiyle hesaplaşır. Sultan Murad bu yolculukta en büyük düşmanın kim olduğunu öğrenir.

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.