Türk Malı 7.Bölüm izle

 20 Eylül 2017 
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 20 Eyl 2017 tarihinde yayınlandı

Türk Malı son bölüm izle, Türk Malı 20 Eylül 2017 tarihinde yayınlanan 7.Bölüm’ü videoseyredin kalitesiyle tek parça ve full hd olarak izleyin.

7. Bölüm Özet:

Zengin amca oğlu Eymen’in sosyetik sitesinde yaşamaktan  artık çok sıkılan Erman Kuzu, sitenin tam karşısındaki mahalleyi keşfeder. 

Burası, sosyetik site hayatının zıttı olacak bir şekilde, hala komşuluk ilişkilerinin çok sıcak olduğu, bakkalıyla, manavıyla, kasabıyla, köy meydanındaki kahvehanesi ile tipik bir eski İstanbul mahallesidir. 
Ancak bu mahalle Bakiye adına sırlarla dolu bir yerdir; çünkü Bakiye bu mahallede doğup büyümüştür ve hayatının en büyük aşk ihanetini de bu mahallede yaşamıştır. 
Dizimizin yeni karakterlerinden olan  Korkut (Ayhan Taş) mahallenin üç kağıtçı, dalavereci ve hayatı yalan emlakçısıdır. Korkut, uzun yıllar önce Bakiye’yi nikahtan iki gün önce terkedip, gidip Bakiye’nin amcasının kızıyla evlenmiştir.
İşte bu yüzden Bakiye,  Korkut’dan nefret etmektedir ve sırf Korkut’un yüzünü görmemek için yıllardır bu mahalleye uğramamıştır.
Ama Erman mahalleyi keşfedip, orda vakit geçirmeye başlayınca; Bakiye de, mecburen Korkut’la karşılaşmak zorunda kalır ve unuttuğu eski kötü anılarını ve çektiği büyük ihanet acılarını tekrar hatırlar.
Korkut, Bakiye’yi yeniden mahallede gördüğü için çok mutludur. Bakiye’nin yanında gördüğü Erman’ı, mafyanın uzun zamandır aradığı Eymen Kuzu zanneder. Birileri Eymen’in yerini ihbar edene büyük ödül verecektir. Korkut, Erman’a bir oyun oynar ve o’nu bayıltıp, başına bir çuval geçirerek, Eymen’in peşindeki adamlara teslim eder.
Gerçek ortaya çıkıp da, aslında yanlış adamı kaçırdığını öğrendiğinde işler iyice karışır ve en önemlisi Korkut’un ardık Erman Kuzu adında bir düşmanı vardır.

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Jale Atabey
Senaryo: Tayfun Güneyer

Oyuncu Kadrosu:
Erman: Şafak Sezer
Bakiye: Hasibe Eren
Mübarek: Hamdi Alkan
Korkut: Ayhan Taş
Onur: Anıl İlter
Deren: Burcu Binici
Fatmagül: Seren Fosforoğlu
Şehnaz: Selen Görgüzel
Zeyno: Ayşe Nur Çetin
Eren: Osman Aydın
Rıfkı: Serkan Şengül
Selin: Buse Narcı
Atom: İlke Korkmaz
Münferit: Atilla Doğukan Türkyılmaz

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları