Kılıbık izle

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 22 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

Karısının sözünden çıkmayan Kamil evinden işine işinden evine giden birisidir. Evde ise karısının dırdırını dinleyen ama hiç sesini çıkarmayan bir yapıya sahiptir. Zor kanaat geçinmektedir. Ev kirasını dahi ödeyemez hale gelir. Ev sahibi Müslüm ise onun evden çıkması için onu zorlamaktadır. Her defasında mahkemeye verse dahi mahkemeyi kaybeder. Ve Niyazi isminde bir mafya babasına başvurur. Kanunsuz yollardan dolayı da olsa Kamil’i bir türlü evden çıkaramaz.

Kamil bir gün bir yanlışlık sonucu Karabela isminde bir katil zannedilir ve durum böyle olunca karısı tarafından sayılmaya başlanır. Karısı artık çok iyi davranmaya başlar. Bir tek karısı değil mahallesindeki komşuları, esnaflar ev sahibi ve işyerindeki müdürü herkes onun dönüşü ile adamımıza iyi davranmaya başlar. Tabiki hapise giren adamımız hapiste de ağalar gibi davranılır ve koğuş ağası olur.

Hal böyle olunca gerçek katil ortaya çıkmaya karar verir çünkü kendinin namı ile adamın bu kadar iyi bir hayat yaşamasını kıskanmıştır. Çok geçmeden gerçek katil teslim olur ve bütün gerçekler ortaya çıkar. İşte şimdi Kamil için kötü günler başlar. Çünkü karısı dahil bütün herkes Kamil’i dışlamaya başlar.

Oynatma Listeleri:

kılıbık

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları