Yaktın Beni Yerli Komedi izle

 
 
1
0

Ekleyen / 26 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

Yaktın Beni Yerli Komedi izle
Yaktın Beni hd izle
Yaktın Beni direk izle
Yaktın Beni 720p izle
Yaktın Beni fragman izle
Yaktın Beni sinema izle
Yaktın Beni indirmeden izle
Yaktın Beni youtube izle
Yaktın Beni filmi full izle
film izle
Yaktın Beni tekpart izle
Yaktın Beni tekparça izle
Yaktın Beni full hd izle
Yaktın Beni hd full izle
Yaktın Beni 1080p izle

Yaktın Beni filmi oyuncularına şöyle bir göz gezdirdiğimizde önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan bu filmin kaliteli bir komedi olacağını anlıyoruz. Çünkü oyuncular arasında Sinem Kobal’dan Sarp Apak’a birçok ünlü ve başarılı isim bulunuyor. Film tam anlamıyla bir yıldız kadroya sahip… Yeni komedi filmi Yakın Beni, Ekim 2015’te sinemalarda olacak.

Ekimde Sinemalarda
Yaktın Beni filmi, Can Yücel yönetmenliğinde vizyona girmeye hazırlanıyor. Film 29 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek. Film, gişelerde ciddi bir yankı uyandırmak hedefiyle vizyona girecek. Filmin birkaç ay önce başlayan çekimleri basında ve sinema dünyasında büyük yankı uyandırmıştı.
Birçok Haber Yapıldı
Yaktın Beni komedi filmi ile ilgili bugüne kadar birçok haber yapıldı. Özellikle oyuncu kadrosunun dikkat çektiği film, Türkiye’de son yıllarda çekilmiş komedi filmleri arasında farkını bu şekilde hissettiriyor. Filmde yalnızca bir tane yıldız yok, birçok yıldız isim var. Oysa biz komedi filmler dendiğinde son yıllarda bizim aklımıza her zaman tek isim gelirdi. Film bu yönüyle farklılık yaratacak. Yaktın Beni 2015 yılı yerli yapımımız olan komedi filmini sitemizden Yaktın Beni 2015 Tek Parça Full izle başlığı ile full hd olarak izleyebilirsiniz. Yaktın Beni, Yaktın Beni 2015 izle, Yaktın Beni 2015 Tek Parça Full izle, Yaktın Beni 720p izle, Yaktın Beni filmi, Yaktın Beni filmi full izle, Yaktın Beni full, Yaktın Beni full hd izle, Yaktın Beni full izle, Yaktın Beni hd, Yaktın Beni izle, Yaktın Beni tek parça, Yaktın Beni torrent, iyi seyirler

SİTEMİZDEN FİLM İZLEYEBİLİRSİNİZ
Türkiyenin En Güncel Film Sitesi
hdizleyelim.net

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları