RA’nın Ses Kaydı Vatikan’ın Çok Gizli RA Araştırması

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 29 Kas 2017 tarihinde yayınlandı

Efsanevi ve mitolojik bir tanrı olan Ra’nın, Vatikan’ın gizli araştırmaları sonucu sesi kayıt edilmiştir. Mısır tanrısı Ra, iyi seyirler.

Teksan, Trafik Levhası Üretim, Otopark Bariyerler, Güneş Enerjili Levha, Bisiklet Park Yeri İmalat :

Facebook Hesabım :

İnstagram Hesabım :

Twitter Hesabım :

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OL :

Hazırlayan ve Seslendiren: Bilge Bayan
—————————-
Yorumlarınız Benim için Çok Değerli o Yüzden Görüş, Öneri, İstek veya Şikayetlerinizi Yazarsanız çok Memnun Olurum.
Sürç-i Lisan Ettiysek Affola

Dünyanın en büyük bilgi kaynağı, şüphesiz Vatikan’ın kütüphanesidir. 1988 Yılında araştırmacı piskopos Alessio Bappiste, Antik Mısır Rahiplerinin Güneş Tanrısıyla iletişim kurmak için yaptıkları ayininin, detaylı tarifini bulmuştur. Bunun üzerine papa 2. Paulus ile bir görüşme ayarlayarak izin almış ve uzmanlarınıda yanına alarak, mısıra bir keşif gezisine çıkmıştır.
Kısa bir Hazırlığın ardından yola koyulan Psikopos ve ekibi,
mısıra ulaştıktan sonra Kahire Üniversitesinden yerel yetkililerle iletişime geçerek, bilgi toplamaya başlamışlardır. Ellerindeki bilgilere göre Ayinler, Heliopoliste Bulunan kutsal RA tapınağında özel bir sunakta gerçekleştirmektedir. Ancak o zamana kadar bu sunak, keşfedilememiştir. Yürütülen hummalı çalışmalar sonucunda, daha önce keşfedilmemiş gizli bir ayin odasını keşfedildi. Odanın kapısında hiyeroglif harflerle RA’nın yolculuğu hakkında bilgiler yer alıyordu.

Yazının tercümesi ise şu şekildeydi. Bir çok diğer tanrı, Mehen’in yardımcılığında bu kayıkla beraber RA’ya eşlik etmiştir. Sen Mehen’i bilirmisin? Onun gözleri ateş, pençeleri çeliktir. Mehen’in işi? kayığı karanlık canavarlardan korumaktır .Sunak odasının içerisinde Altından ve değerli taşlardan oluşan ayinlerde kullanılan bazı parçalar bulundu. Bunlar günümüzde, mısır müzesin de sergilenmektedir. Piskopos Alessio vatikana gelişmeleri bildiren bir mektup yazarak, Antik ayini gerçekleştirmek için izin istedi.
Oldukça uzun bir süre geçtikten sonra Vatikanda’ki diğer piskoposlar ve papa 2. Paulus, duruma şüpheli gördü.
Bu yüzden ayinin kayda alınması koşuluyla izin verdiler. Ayin ritüeli hakkında çok az bilgi mevcuttur. Bu bilgiler kısaca şöyledir.
Sunak odasında üzeri güneş tanrısı RA nın sembolleriyle işli, taştan iki halka bulunur. Bu halkaların yanlarındaki duvarlara, üzerine ne yazıldığını bilmediğimiz iletken bakır levhalar
asılır.

Ayini gerçekleştirecek olan rahip, kel başına iletken altın veya bakır başlık giyerek bu çemberlerden bir tanesinin ortasında durur. ( Antik mısırda Rahiplerin saç uzatmasının yasak olmasının sebebi, iletken başlıkları kullanmak olduğu düşünülmektedir.) Tapınakta bulunan Bir başka hiyerogrif yazısında RA’nın saçı olan rahiplerle görüşmeyeceği bildirilmektedir. Konumuza dönecek olursak gerekli hazırlıkların ardından piskopos ayine başlar ve RA’nın,
çembere geldiğini ve onunla konuştuğunu iddia eder.
İşin garip yanı ise, ayine ait ses kayıtları da son derece çarpıcıdır.

(Bu ses kaydı çok saygın şirketlerce incelenmiş ve üzerinde hiçbir montaj olmadığı, seslerin orijinal nitelikte olduğu belirtilmiştir. Sesteki dijital tınının sebebi ise, kayıttaki yer alan frekansların
bizim duyabileceğimiz düzeye çıkarılmasından kaynaklanmaktadır.)

Piskopos Alessio , Roma’ya döndükten kısa bir süre sonra 1989 yılında evinde ölü olarak bulunmuş ve tüm notları çalınmıştır.
Olay, Polis raporlarına hırsızlık amacı ile cinayet olarak geçmiştir
ancak psikoposun kardeşinin elinde bazı notlar bulunmaktadır ve olayları o nakletmiştir. Kardeşi olayı şöyle özetlemektedir. Ra’nın piskoposa aktardığı bilgilere göre Ra; 6. yoğunluk derecesinin sonlarındaki gelişmişlik seviyesinde bir varlık topluluğudur.
Bu varlıklar Aldebaran Güneş Sisteminde yaşamaktadır. Piskoposun kardeşinin sağladığı notlarla, Medyum Carla ve don elkins aynı metodları kullanarak varlıkla tekrar iletişime geçmişlerdir. Elin MC Carty tarafından ilki 1990 yılında yayınlanan, toplam 4 ciltlik RA Bilgileri isimli kitap, bu araştırmaların derlemesi olarak kaleme alınmıştır.

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları