Kiralık Aşk’ın oyuncusu ELÇİN SANGUDAN ÜZÜCÜ HABER !

NE YAZIK Kİ :(

Ulaşmaya çalıştığınız içerik kullanım koşullarımıza uymadığı için yayından kaldırılmıştır.
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 20 May 2016 tarihinde yayınlandı

Kiralık Aşk’ın yapımcısı Ortaks Yapım sosyal medyadan konuyla ilgili açıklamada bulundu

Yazılı açıklamada güzide oyuncumuz Elçin Sangu gözündeki rahatsızlıktan dolayı tedavi geçirmiştir. En kısa zamanda iyileşmesini temenni eder başarılarının devamını dileriz. dendi.

“Kiralık Aşk” dizisinin yıldızı Elçin Sangu, geçen ay yüzünden ameliyat oldu.
Elçin Sangu’nun birkaç aydır ekranda da belli olan yüzündeki çöküntünün sebebi belli oldu. Sangu’nun yüzünde kist çıktı.

Elçin Sangu’nun eski menajeri Başay Okay, daha önce yaptıkları sözleşmeye uymadığı için ünlü oyuncu hakkında dava açtığını söyledi. “Hukuki işlem başlattık ama savaş açmadık” ifadelerini kullanan Okay, “6 senedir menajerlik yapıyorum. Hem ben, hem de o oyuncu arkadaşımız bu durumun yaptığımız işlerin önüne geçmesini istemeyecektir. Bütün her şeyi hukuka bıraktık” dedi.

Okay ayrıca, çıkan iddiaların aksine, “hiçbir zaman ‘bu kadar para istiyorum’ demedim” açıklamasını yaptı.Elçin Sangu’nun yeni menajeri Gaye Sökmen’le bir sıkıntısının olmadığını da belirten Okay, “Benim sözleşmem oyuncu ile ilgili. İkimizin arasındaki bir olay” dedi.

Başay Okay’ın daha önce, Elçin Sangu’nun 1 milyon TL kazandığı Reklam ücretinden pay istediği iddia edilmişti. Daha sonra araya Sangu’nun yeni menajeri Gaye Sökmen’in girdiği ve Okay ile mahkemelik olduğu söylenmişti.

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.