3 DÜNYA SAVAŞINI ÇIKARACAK OLAN ADAM -ALBERT PİKE-

 
 
1
0

Ekleyen / 24 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

Ünlü Hür mason Albert Pike, 1871 yılında Giuseppe Mazzini’ye yazdığı mektupta İlluminati’nin 3. Dünya Savaşı planına dikkat çekiyordu..
Mektup Londra’daki British Museum’da 1977 yılına kadar sergilendi ancak daha sonra sebebi açıklanmayarak bilinmeyen bir yere saklandı.

İlluminati 3.Dünya Savaşını 15 Ağustos 1871 Yılında Planlamıştı.
Tabi sadece 3.dünya savaşı değil 1.ve 2. dünya savaşları da illuminatinin oynadığı global oyunların sonucu olarak ortaya çıkmıştı.
Albert Pike’ın Mazzini’ye yazdığı Mektuba geçmeden önce Albert Pike’ı biraz tanıyalım

Albert Pike: Yeni dünya düzeni’nin yaratıcısı olan Albert Pike 29 Aralık 1809’da Boston’da doğdu. Harvard’da calışmalarda bulundu. Amerikan iç savaşı’nda Ordu’da Tuğgeneral olarak savaştı. Şavastan sonra tutuklandı ve hapse girdi.

Hapisten kurtulması ise Freemason olan Başkan Andrew Johnson’un affıyla mümkün oldu. Ertesi gün ise Beyaz Saray’da birlikteydiler. Bu aftan sonra başkan, İskoç Riti (Masonluğun en eski kolu) tarafindan 4. dereceden 32. dereceye terfi ettirildi.

33. Derece Mason olan pike eski ve kabul edilmis İskoç Ritinin kurucusu ve babasıydı Kuzey Amerika Freemasonary’nin büyük komutanı ve Ku Klux Klanı’nın en üst derece lideridir. Tüm Satanist Luciferian grupların büyük ustası da olan bu adam

Lucifer’la da bir kolye vasıtasıyla sürekli iletişim halinde olduğu da söylenir. İlluminati’nin de tepe adamlarından biridir. Yeni Dünya Düzeni’nin fikir babası ve planlayıcısıdır.

Giuseppe Mazzini: Yeni İtalya (Giovine Italia) adlı gizli devrimci örgütün (1932) kurucusu ve Risorgimento hareketinin önderidir.Mazzini de 33.dereceden masondur ve amacı İtalyan monarşisi ve Papalık konumuna etki etmek olmuştur.Vatikanın içine sızmak ve Papa yoluyla dini yönlendirmek diyebiliriz kısaca.

Şimdi Albert Pike’ın Mazziniye yolladığı mektuba geçelim, yıl 15 Ağustos 1871. ve mektupta yer alan ifadeler

1. Dünya savaşı Rus çarlığı İlluminati tarafından yıkılacak ve ateistik-komünizm’in kalesi olacaktır. İngiliz ve Alman imparatorlukları arasındaki anlaşmazlıklar körüklenecek Savaş sona erdikten sonra, Rusya’da komünist bir rejim kurulacak ve bu rejim, hükümetleri ve dinleri zayıflatmak için kullanılacaktı.

(ve 1.Dünya Savaşı bu şekilde oldu)lenin,stalin kanlı bir diktatörlük dönemi yaşatmıştır.Bu arada Lenin,Stalin ve Karl Marx Yahudi asıllıdır.”

2. Dünya Savaşı, Faşitler ve Siyonistler arasındaki farklıklaların kışkırtılmasıyla tetiklenmelidir. Bu savaşın sonunda Faşizm yıkılmalı ve Siyonizm Filistin’de bağımsız bir İsrail Devleti kuracak kadar güçlenmelidir. Enternasyonal Komünizm, savaştan Hristiyan dünyasıyla denge içinde bir güç olarak çıkmalıdır ki ona çıkaracağımız son karışıklıkta ihtiyacimiz olacak…”

Ki öyle olmuştur,Bush ailesinin mali desteğiyle güçlenen Hitler,sözde Yahudi düşmanlığıyla birlikte soykırıma başlamış ve İsrail’in kurulmasına hizmet etmiştir.Hatta o dönemde soykırımdan kaçan Yahudiler gemilerle Türkiye’ye sığınmak istemişlerdir ama İnonü tarafından gemiler karaya alınmamış,bu sayede zorunlu olarak Filistine gitmeleri sağlanmıştır.

3. dünya savaşına, Siyonistlerle İslam alemi arasında İlluminati ajanlığının sebep olacağı farklılıkların körüklenmesiyle tetiklenmeli. Bu savaş, öyle bir savaş olmalı ki İslam ve Siyonizm birbirini yiyerek yok etmeli.Bu arada diğer uluslar, fiziki, ahlaki, ruhsal, ekonomik yıkımlara sürüklenerek bölünmeli.

Öyle bir sosyal kaos yaratılmalı ki, herkes dinleri kanlı şiddetin temel sebebi olarak görmeli ve insanlar mutlak ateizme yönelmeli. Şeklinde yazarak bu savaşların başlamasına alt yapı oluşturup dünyayı illuminati’nin oyunlarına sürüklemiştir.

albert pike morals and dogma
3.DÜNYA SAVAŞINI ÇIKARACAK OLAN ADAM
3.DÜNYA SAVAŞINI YAZAN ADAM
3.DÜNYA SAVAŞINI BELİRLEYEN KİŞİ
3.DÜNYA SAVAŞINI PLANLAYAN ADAM
3. dünya savaşı türkiye
3. dünya savaşı nasıl olacak
3. dünya savaşı çıkarsa neler olur
3. dünya savaşı nasıl çıkacak
3. dünya savaşı harita
3. dünya savaşı belgeseli
3. dünya savaşı belgesel
albert pike documentary
3. dünya savaşı senaryoları
3. dünya savaşı kehanetleri
3. dünya savaşı armageddon
new world order
yeni dünya düzeni

“Hitman” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları