2017’de Gerçekleşecek Tüyler Ürperten Olaylar!

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 04 Şub 2017 tarihinde yayınlandı

2000 yılında yayınlanmış olan Simpsonlar’ın bir bölümünde, Donald Trump’ın 2016’da başkan olacağı tahmin edilmişti ki görüldüğü gibi bu tahmin gerçekleşti. Bu videoda, büyük Fransız kâhini Nostradamus’un 2017 için gerçekleşmesini öngördüğü olaylar derlendi. İyi Seyirler…

Sıradışı konuların ele alındığı belgesel tadındaki yeni kısa videolardan anında haberdar olmak ve diğer tüm gelişmeleri takip etmek için Murat Evegü – FSA Resmi YouTube Kanalı’na abone olun:

İletişim: [email protected]
………………………………………………………..

5. Tahmin (Kehanet)
Nostradamus 2017 yılının, 3. deccalın yükselişini getireceğini öngörüyor. Gerçekten 27 yıldır sürdürülen bu çatışma ortamı, 3. Dünya Savaşı’nın başlamasına neden olabilir. Bu savaş bir nükleer savaş veya biyolojik savaş olabilir. Bununla birlikte, savaşın Rusya ya da Çin tarafından başlatılacağına dair söylentiler var. Nostradamus’a göre Çin, Hıristiyan ülkeleri yok etmek için birkaç Müslüman ülke ile bir araya gelecek.

4. Tahmin (Kehanet)
Nostradamus, İtalyan ekonomisinin büyük zorluklar yaşayacağını ve bunun İspanya’nın veya Yunanistan’ın değil, AB ekonomisinin çöküşüne sebep olacağını öngörüyor. Muhtemelen bilmediğiniz gibi, İtalyan bankacılık sektörü zaten çöküşün eşiğinde. Bu bankalardaki kredilerin yüzde 18’i hâlihazırda başarısız durumda. Önümüzdeki günlerde, yükselen kredi sayısı nedeniyle bu kredilerde giderek daha fazla düşüş yaşanması muhtemel. Bu ekonomiyi canlandırmak, AB dâhil olmak üzere birçok insanın fedakârlıklarını gerektiriyor.

3. Tahmin (Kehanet)
Kuzey Kore ve Güney Kore’nin birleşme ihtimali var. Nostradamus, 2017’de Kuzey ve Güney Kore’nin birleşip bir ulus haline geleceğini öngördü. Bütün bunların yanında, Kuzey Koreli lider Kim Jong Un tahttan indirilecek, Rusya’ya sığınma talebinde bulunacak ve iltica talep edecektir. 2011’de Kim Un, babasının ölümünden sonra iktidara geldiğinde, babasından daha tehlikeli olduğunu kanıtladı. Zaten en yakın aile üyeleri ve akrabaları dâhil olmak üzere birçok kişiyi idam ettirdi. Bu süre zarfında bir nükleer silah test etti ve onu ABD’ye karşı kullanacağını söyledi.

2. Tahmin (Kehanet)
Nostradamus, Çin’in 2017’de cesur hamle ve büyük adımlar atacağını öngördü. Çin’in küresel ekonomiyi nasıl etkilediğini zaten görebiliyoruz. Nostradamus’a göre, Çin dünyada yaşanan büyük ekonomik dengesizliği tedavi eden ulus olacak. 1978’den bu yana, Çin oynadığı güvenli kartlarıyla küresel ekonomide marjinal bir oyuncu olmayı başardı. Çin’in bir sonraki süper güç olması da mümkün. Bunu henüz bilemiyoruz ancak eğer yakın tarihte Çin, atmış olduğu adımlarda başarılı olursa, bu olasılık çok da zor değil.

1. Tahmin (Kehanet)
Nostradamus’un gerçekleşen bazı tahminleri, onu zamanında büyük bir kâhin yapmıştı. Dünyanın içine gireceği bu karanlık günleri, Adolf Hitler’in yükselişi dâhil olmak üzere birçok şeyi doğru tahmin ettiği iddia ediliyor. 1566 yılında öldü fakat ölmeden önce Donald Trump’ın ABD Başkanı olacağını da tahmin ettiği ileri sürülmektedir. Bunun yanı sıra, komplo teorisyenleri de Donald Trump’ın Başkan olduktan sonra da 3. Dünya Savaşının başlayacağını tahmin ediyorlar. Trump’ın, dünyanın birçok ülkesinin katıldığı bir nükleer savaşı başlatacağı iddia ediliyor. Ve tüm bunların 2017’de olması bekleniyor.

MÜZİK:
Tyler Holender

KAYNAK 1:

KAYNAK 2:

………………………..

KANALIMA ABONE OLUN:

……………………….

KORKU VİDEOLARI ►

BİLİMSEL VİDEOLAR ►

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları