Birbirinden İlginç 14 Fotoğraflı Bilgi

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 24 Ara 2015 tarihinde yayınlandı

Cerrahi bir operasyon geçirdiği için bu kedinin arka kısmını tamamıyla traş etmişler. Ortaya gayet ilginç bir görüntü çıkmış.

Bu Amerikalı baba her Pazartesi çocuklarına eğlenceli bir beslenme çantası hazırlayıp blog’unda paylaşıyor. Serinin yeni filmi gösterime girince bu haftaki konsept Star Wars oldu. Çocukların herbirine sevdikleri karakterlere uygun bir beslenme çantası hazırladı.

80 yaşındaki bu adam tam bir köpeksever. Bu treni sahipleri tarafından sokağa atılan köpekler için yapmış. Sokak köpeklerini haftanın 2 günü trenine koyup gezdirerek onlara keyifli zaman geçirtiyor.

Altından yapılan ve üzeri farklı renkte değerli taşlarla kaplanan bu zeka küpünün fiyatı bizim paramızla 4 buçuk milyon lira.

Buysa dünyanın en pahalı Barbie’si. Fiyatı 900 bin lira civarında. Bu parayı bebeğe değil, boynundaki pırlanta gerdanlığa ödüyorsunuz.

Barbie demişken; bu gördüğünüz 1959 yılında satışa çıkan ilk Barbie bebek. O zamanki fiyatı 3 dolarmış. Şu anda ise koleksiyonerler 300 bin dolar ödemeye hazırlar.

Bu konuyu, oyuncak bebeklere benzemek için çaba harcayan bir kadınla kapatalım. 23 yaşındaki bu Brezilyalı, yaptığı bebek makyajlarıyla internet ünlüsü oldu.

Bu gördüğünüz Çin’in en şişman kişisi. Ağırlığı tam 260 kilo. 33 yaşındaki adam başkalarının yardımıyla hareket edebiliyor.

Miles Cyrus hayranı olan 42 yaşındaki bu adam olayı iyice abartmış ve vücudunu ünlü şarkıcıyla ilgili dövmelerle doldurmuş.

Amerikalı bir öğrenci, kampüste ölü bir hamamböceği görünce böyle bir hoşluk yapmış. Bu oyuna birkaç kişi daha katılmış ve hamamböceğinin cenaze töreni daha da büyümüş. Sonra birileri böcek için tabut da yapınca olay bir üst boyuta taşınmış. Ve nihayetinde, hamamböceğinin cenazesi bu hale gelmiş. En sonunda da hamamböceği ölüsünü törenle yakmışlar.

Bu arada, hamamböceklerinin kafası olmasa bile 1 hafta kadar yaşayabildiğini biliyor muydunuz? Bu sürenin sonunda kafası olmadığı için değil, susuzluktan ölüyor.

10 kutu Oreo’nun kremasını ayırıp tek bir Oreo bisküvi haline getirdiğinizde işte böyle görünüyor. Ancak yemesi o kadar da kolay olmayabilir.
Sol taraftaki Albatros, dünyanın bilinen en yaşlı kuşu. Daha ilginciyse, 64 yaşındaki kuş geçtiğimiz günlerde yumurtlayarak onu takip eden hayvanbilimcileri şaşırttı.

Dünyanın en tehlikeli trambolini bu olsa gerek. Zıplamayı ayarlayamadığınızda kelimenin tam anlamıyla yanıyorsunuz.

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları