Genişletilmiş Sarkaç Kanıtlanmış, Kalıcı Değil

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 03 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

insan sarkaçtır. bir iyi, bir kötü, bir neşeli, bir kederli, bir dürüst, bir yalancı, bir masum, bir günahkâr, bir azgın bir sakin, bir merhametli, bir gaddar, bir munis, bir yaban… böyle sürer gider. mühim olan sarkaç olduğumuzun bilincinde olmak ve her halde zevk almayı ve mutlu olmayı bilmek. zevkler çok önemli, hayatî kuzey kutbu, sarkacın görünür dönümünü yirmi dort saatte gerçekleştireceği biricik yer.
kusursuzlugu yakalayacağı biricik yer.
asılma noktasının dunyanin dönüş ekseninin uzantısı uzerinde bulunduğu tek yer sarkaç icin dogru tek yer Human is a pendulum. A good, a bad, a cheerful, a sad, an honest, a liar, an innocent, a sinner, a horny calm, a merciful, a cruel, a munis, a wild … It is important to know that we are the pendulum and to know how to enjoy and be happy at all times. Pleasures are very important, the only place where twenty-four hours of life will be the apparent turn of the north pole, the sarkac.
The only place to catch perfection.
The only place where the hanging point is located on the extension of the axis of rotation of the earth is the only place for the pendulum मानव पेंडुलम। अच्छा, बुरा, एक हंसमुख, दुख की बात है, ईमानदारी से, एक झूठा, एक मासूम, पापी, एक सींग एक शांत, दयालु, एक गंभीर, एक वश में, जंगली … यह कैसे हो जाता है। पेंडुलम के बारे में पता करने के लिए हम जानते हैं और खुश रहने के लिए और हर राज्य का आनंद मिल रहा है कि होना जरूरी है। यह बहुत महत्वपूर्ण है, महत्वपूर्ण उत्तरी ध्रुव, जहां पेंडुलम चौबीस घंटे मोड़ ही दिखाई प्रदर्शन करेंगे स्वाद।
एक ही जगह उत्कृष्टता को पकड़ने के लिए।
बिंदु पर लटका जहां दुनिया का विस्तार, एक ही जगह सही एक जगह पर रोटेशन की धुरी पेंडुलम

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları