Ayşenur Balcı, Nur Yerlitaş’ı Kıskandı Ağlamaya Başladı!

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 24 Ara 2015 tarihinde yayınlandı

İşte Benim Stilim All Star 23 Aralık 2015 Çarşamba günü yayınlanan 99. bölümünde Nur Yerlitaş, Özden Cerrahoğlu’nu örnek gösterdiğini söyleyince Özden ben ne kadar Kemal Bey diyorsam sizde o kadar Özden dediniz deyince Nur Yerlitaş, Özden’e kızdı. Nur Yerlitaş daha sonra bir yarışmacının kendisine ilgi göstermediğinde ağladığını söyleyince Nihal Candan üstüne alındı. Nihal Ayşegül Doğan’ın da ağladığını söyleyince Nur Yerlitaş Ayşegül’ün derdi kolyelerde dedi. Nur Yerlitaş daha sonra yağmurlu günde Çiğdem’i alışveriş yaparken gördüğünü anlattı. Ayşenur ise Nur Yerlitaş’a darıldığını söyledi ve ağlamaya başladı. Nihal ise ağla yürekli çocuk ağlamayana erkek yok deyince Nur Yerlitaş, Ayşenur’u yanına çağırdı ve kucağına oturttu. Bunun üstüne yarışmacılar Nur Hanım’ın yanına gitmek için ağlayacağını söyledi. Nihal daha sonra Özden’in dövmesini Ayşenur’a benzetince stüdyoda eğlenceli dakikalar yaşandı. Yarışmacılar Nur Yerlitaş’ı paylaşamadı.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.
ALL STAR YARIŞMACILARI: Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal, Ayşegül Doğan, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Ezgi Baylar, Aycan-Nurcan Şencan (İkizler), Gülşah Yılmaz, Ayşenur Balcı, Sara Ayşem Koçoğlu, Nazlı Hamarat, Melek Balkan, Tuğçe Ergişi, Gizem Güleri Maria Surina, Nazlı Sultan Kayaaslan, Didem Ezgi Akın, Zeynep Öztürk, Gülay Hançer, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları