Çok Tuhaf Alışkanlıkları Olan 14 İnsan

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 04 May 2016 tarihinde yayınlandı

Daha önce tuhaf alışkanlıkları olan insanlarla ilgili bir video yayınlamıştık. Bu da onun devamı. Yine garip ve tehlikeli bağımlılıkları olan insanlarla tanışacağız.

Bu genç kadın bulaşık süngeri yeme bağımlısı. İnanılmaz ama günde 20 tane bulaşık süngerini mideye indiriyor. Söylediğine göre de en çok elmalı bulaşık deterjanı ile tatlandırdığı süngerleri yemeyi seviyor. Bunun çok zararlı olduğunun farkında ama ne kadar denese de kendini durduramamış.

Bu kızın bağımlılığı benzin içmek. Her gün 10 çay kaşığı benzin içmeden rahat edemiyor. Sebebi ise benzinin tadına ve içtikten sonra hissettiklerine karşı dayanılmaz bir istek duyması. Doktorlar sağlığının ciddi bir şekilde bozulacağını söylese de bu alışkanlığından vazgeçemiyor.

Bu Hintli’nin tuhaf bağımlılığı ise tuğla yemek. İnşaat işçisi olan adam tuğlaları kurabiye gibi yiyor. Bunu yapmaya 10 yaşındayken başlamış. O günden bu yana, tam 20 yıldır tuğla yemeden duramıyor.

Bu kadının bağımlılığı, bronzlaşmak. Yıllarca neredeyse her gün saatler boyu güneş altında veya solaryumda kalmış. Yetmiyormuş gibi üstüne de bronzlaştırıcı kozmetik ürünler kullanmış. Ancak bunların neticesinde maalesef cilt kanseri olmuş. Şu an tabii çok pişman ama zamanı geri getiremiyor.

Bu adam poşet yeme bağımlısı. Şu an 23 yaşında. 7 yaşından bu yana 60 binden fazla poşet yemiş. Farklı renklerdeki poşetlerin farklı tatları olduğunu söylüyor. Favorisi ise mavi çöp poşetleri.

Bu kadının bağımlılığı ise gerçekçi oyuncak bebekler biriktirmek. Çeşitli boylarda 300’den fazla bebeği var. Tüm zamanını onları daha da gerçekçi hale getirmek için harcıyor. Bebeklere makyaj yapıp saçlarını ve giysilerini şekillendiriyor. Arada da eşiyle birlikte onları böyle gezintiye çıkarıyor. Yani eşi de bu tuhaf alışkanlığı kabullenmiş durumda.

Bu İngiliz kadın kola bağımlısı. Her gün 6 litre kola içiyor. Yani yılda 2200 litre. Bir çağrı merkezinde çalışan kadın sürekli kola şişesiyle geziyor. Bırakmayı denemiş ama başarılı olamamış.

Buysa cam, ahşap, tuğla ve ampul yeme bağımlısı olan bir çocuk. 3 yaşındayken yediği ampul yüzünden az daha ölüyormuş. Ailesi artık cam yememesi için elinden geleni yapıyor. Ancak bulduğu her fırsatta tuğla ya da bahçede bulduğu çubukları ağzına atıveriyor.

Bu genç adam kahvaltılık gevrek bağımlısı. Yıllardır yemek olarak sadece ve sadece sütle karıştırdığı gevreği yiyor. Her gün 5 kutu gevrek, 7-8 litre süt ve bunu tatlandırmak için de 5 kilo şeker tüketiyor.

Bu kadınsa hamileyken taş yeme bağımlısı olmuş. Canı sürekli çektiği için evinin çevresinde dolanıp taş topluyor. En çok da kırık beton parçalarını sevdiğini söylüyor.

Bu kadının bağımlılığı, koltukları parçalayıp süngerlerini yemek. Bulaşık süngerleri de ilgi alanına giriyor. Daha da acayibi, süngerleri yerken üzerine tereyağ ve reçel de sürüyor.

Bu çocuksa halı ve koltuk kumaşlarını yiyor. Ailesi ne kadar uğraşsa da onu durduramıyor. Çocuk bulduğu her fırsatta halıları ve koltukları kemiriyor.

Bu kadın kilden yapılmış kapları yemeye bağımlı. Her gün saatlerce kil kapları kemiriyor. Ayrıca sigara külü bağlımlılığı da var. Sigara içmiyor ama kültablalarını toplayıp içindekileri yalamaktan büyük haz duyuyor.

Son olarak, bu kadınsa makyaj ürünlerini yeme bağımlısı. Şu an 22 yaşında ve bunu yapmaya 9 yaşında başlamış. Özellikle de göz farı yemeyi sevdiği için her gün 15-20 tanesini mideye indiriyor.

Oynatma Listeleri:

alışkanlık, tuhaf

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları