ÖLEMEYEN ADAMIN Efsane Sonu

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 18 May 2016 tarihinde yayınlandı

Gerçek, yaşanmış bir hayat hikayesi olarak ölmeye çalışan dünyaca ünlü bir yazarın; ilginç, tuhaf ve sürükleyici hikayesini, intihar olgusunu irdeleyerek izliyoruz.

Merak edenler, sorgulayanlar ve öğrenmek isteyenler için; günümüzde ve geçmişte gizemi açıklanamamış olaylardan, bilimdeki son gelişmelere, akıllara durgunluk veren hayvanlar aleminden, uzay ve dünya dışı varlıklara kadar pek çok konuda merakınızı doyuran videolar hazırlıyoruz.

Amacımız bilinmeyenler hakkında size bilgi sunmak, bunu yaparken de sorgulamak. Bize destek olmak için kanalımıza abone olabilirsiniz.Keyifli seyirler…

Filmler;

Aoi Bungaku
2009
Yönetmen: Morio Asaka, Tetsuro Araki, Shigeyuki Miya, Ryosuke
Nakamura, Atsuka Ishizuka
Stüdyo: Madhouse Studios

Viyon No Tsuma
2009
Yönetmen,Kichitaro Negishi

Metin;

ÖLEMEYEN ADAMIN efsane sonu

Marx intiharı toplumsal olgular üzerinden tartışırken “ “İntihar insanın kendi varoluşu üzerine söyleyebildiği son sözüdür” der. Peki bir kişinin İntihar etmesinde bireysel nedenler mi? yoksa toplumsal ve çevresel nedenler mi daha çok etkilidir? Birazdan anlatmaya başlayacağım hikaye, aşırı uçlarda yaşanmış gerçek bir hayat hikayesi olmasıyla, bu soruya cevap verir nitelikte. Çünkü size ölmeye çalışan fakat varoluşu üzerindeki son sözü bir türlü söyleyemeyen bir adamın tuhaf hikayesinden bahsedicem.

Oynatma Listeleri:

ölmeyen adam

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları