Komik Okul Kaza Videoları 2016 Okul Videoları

 
 
0
3

Ekleyen / 09 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

iklim, öğretmenliğinin ilk yılında 3 tane 13-14 yas cocugunu ingiltere’de bir yaz kampına goturmekle gorevlendirilir. cocuklarin oglene kadar ingilizce ders gordukleri kampta, ogleden sonra göz alabildigine uzanan cayırlarda cesitli spor aktiviteleri yapılmaktadır. kampın ortalarına dogru bir gun yine cocuklar boyle bir spor -golf- aktivitesinde iken, iklim odasında cocukların donusunu beklemektedir. derken kapı acılır cocuklardan biri -kız- odaya girer, anlattıkları gulme krizinde oldugu icin anlasilamamaktadir ama su olay gerceklesmistir:

bu kızcagiza bir golf sopası verilmis, onunde duran topa tum gucuyle vurduktan sonra sopanın eğik bir yorungede neredeyse 360 derece savrularak kızın omuzlarından arkaya kıvrılması istenmistir *. kız denileni yapmıştır yapmasına da aynı grupta bulunan diger bir cocuk -erkek- kızın arkasında kaldığı ve sopanın yorungesine girdigi icin alnının ortasına golf sopasının ucunu yemiş ve ayakları yerden kesilerek yere iki seksen ucmustur. tabi ki sopayı taşıyan kız bu durumdan mutlu degildir ama gülme krizine girmiştir. iklimde kafasında canlandirdiği bu absurd komedi filmi karesine gulmeden edememiştir. ancak erkek cocugun akibetini merak ettiğinden dışarı fırladığında yatakhane girişindeki kanepeye uzanmış cocugun kafasına buz bulunamadığı icin pepsi makinesinden alınan kutu kolanın kondugunu gormus, kutuyu hasarı gormek icin cektiginde cocugun alnında golf topu buyukluğunde ve sertliğinde bir şişle karşılaşmıştır.

hayatında ilk defa boyle bir durumla karsilasan iklimin cocugu sakinlestirirken kafasındaki soru “acaba cocugun kafasının icinde ne hasar oldugu” sorusudur. cocuga 1 agri kesici ve buz torbası veren kamp yonetimi, bir hastaneye gitmeye gerek gormemistir ancak iklim o golf sopasının cocugun gozune gelip kor edebilecegi, burnuna gelip kırabilecegi, ağzına gelip dişlerini sokebilecegi gibi binlerce senaryoyu kafasından gecirdigi icin ve bir beyin sarsıntısından korktugu icin sabaha kadar uyumamis ve cocugu her yarim saatte bir uyandırarak geceyi gecirmistir.

10 yıl sonra, cocugun kafasındaki sis 2 gunde indigi ve bir hasar olmadigi icin her aklına geldiginde iklim bu olaya gulmustur ancak olasılıkları dusununce onu sukrettiren bir kaza olarak zihinlerde kalmıştır. The climate is taught to bring three 13-14 year-olds to a summer camp in England in the first year of their teaching. Various sports activities are being performed in the camp where the children learn english lessons until they learn English, While a straight line to the center of the camp is still a sport-golf-activity with children, the climate of the children is waiting for the return of the children. Then one of the children with the door will go into the girl’s room, it can not be understood to be in a crisis of crisis, but the incident happened:

This girl is given a golf bat, and after hitting the ball in her standing position, she is asked to swing her shoulders backward by swinging almost 360 degrees to a curved yorun. Another girl in the same group was behind the girl and when she entered the torso of the rod she had eaten the end of the golf club in the middle of her forehead and her legs were cut from the ground and two times eight times. Of course, the girl carrying the stick is not happy in this situation, but has entered the laughing crisis. This absurd comedy film revived in the mind of the climate did not make him laugh. But when he jumped out because he wondered about the male child, he reached out to the crib at the entrance to the dormitory and found a box of pills from the Pepsi machine to see if there was no ice in his head. When the box was damaged, the boy was faced with a golf ball bigger and harder.

The first question is what kind of damage is in the body of the child’s head while keeping the child with the climate for the first time. Camping with a child 1 painkiller and icebreaker does not need to go to a hospital but the climate does not go as far as to sabotage because it feels like that the golf club has come through with thousands of scenarios such as the kid can come in and defeat the nose, come into the nose, And spend the night awakening the child every half hour.

After 10 years, when the fog in the head of the child goes down for 2 days and there is no damage, this happens to every conceivable situation, but it remains in the minds as an accident that puts the probabilities into consideration.

Oynatma Listeleri:

kaza, komik, okul, videoları

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları