American Horror Story

43 kişi takip ediyor!
American Horror Story 5.Sezon 12.Bölüm izle
Be Our Guest
 
 
5
5

Ekleyen / 17 Eki 2016 tarihinde yayınlandı

American Horror Story Hakkında

American Horror Story Harmonlar ilk bakışta mükemmel bir Amerikan ailesi gibi görünse de görünüm yanıltıcı olabilir… Eskiden bir çellist Vivien, kısa bir süre önce yaptığı düşük ve ardından eşinin ihaneti sonrasında ciddi bir ruhsal çöküntü içerisindedir. Bir psikiyatrist olan Ben, aslında sevgi dolu bir baba ve eş olsa da Vivien düşük yaptıktan sonra ondan tamamen uzaklaşınca, kaldığı boşlukta onu aldatmaktan kaçamamıştır. Vivien ve Ben'in genç kızları Violet ise babasının yalancı, annesinin de zayıf olduğunu düşünen bir lise öğrencisidir.

Harmonlar tüm yaşananlardan sonra geçmişi ve kötü hatıraları geride bırakarak yeni bir başlangıç yapmak için Boston'dan Los Angeles'a taşınmaya karar verirler. Yeni evleri 1920'lerden kalma görkemli bir malikanedir. Başlangıçta gerçek olamayacak kadar iyi görünen bu evin aslında uğursuz bir geçmişi vardır. Evin gerçeğini öğrenseler de bu onları oraya taşınmaktan vazgeçirmez.

Tartışma alanı
 • Misafir
  şimdi

  Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

 • bnp
  7 ay önce
  7. sezonu yayınlayacak mısınız
  • bugraoztekin
   9 ay önce
   merhaba 7.sezon 1.bölüm telefondan izlenebiliyor altyazılı olarak ama bilgisayardan izlenmiyor kaldırıldı diye gösteriyor. eğer elinizde altyazısı varsa ve mümkünse mail olarak yollayabilir misiniz? teşekkürler
   • Movieman
    2 sene önce
    inanamıyorum hay ben bu digitürkü.... Bu dizide kaldırılmış siteden lanet olsun sana digitürk..