Bana Sevmeyi Anlat

12 kişi takip ediyor!
Bana Sevmeyi Anlat 22.Bölüm (Final) izle
30 ocak 2017
 
 
11
2

Ekleyen / 31 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

Bana Sevmeyi Anlat Hakkında

Bana Sevmeyi Anlat Ay Yapım'ın Fox Tv için hazırladığı yeni dizisi Bana Sevmeyi Anlat'in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fox Tv ekranlarında 26 Ağustos Cuma akşamı ekranlara gelecek olan Bana Sevmeyi Anlat Kadir Doğulu fanları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.
Bana Sevmeyi Anlat'ın kadın başrolü Seda Bakan, erkek başrolünü ise Kadir Doğulu oldu.. Dizide Seda Bakan Leyla karakterini Kadir Doğulu ise Alper karakterine hayat verecek. Kötü karakteri ise bir çok dizi ve filmde rol almış olan Mustafa Üstündağ Haşmet karakteri ile ekranlarımıza taşıyacak. Bana Sevmeyi Anlat'ın senaryosunu Deniz Akçay kaleme alıyor. Yönetmenliğini ise Mesude Eraslan gerçekleştirecek.
Dizinin Oyuncu kadrosunda ayrıca; Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper Özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer gibi isimlerde yer alıyor.

Konusu: Sevdiği herkes tarafından hatta aşkından bile ihanete uğramış olan Alper ile Etrafındaki kalabalığa rağmen bebeğinden başka hiç bir kimsesi olmayan Leyla. Alper ile Leyla'nın içinde oldukları hayattan kaçtıkları bir sırada yolları kesişen birbirleri uğruna verdikleri mücadelenin hikayesini anlatacak. Haşmet karakteri ise dizide iki gencine yaşamlarının bir dönüm noktası olacak.

Tartışma alanı
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.