Kördüğüm

1 kişi takip ediyor!
Kördüğüm 27.Bölüm izle

NE YAZIK Kİ :(

Ulaşmaya çalıştığınız içerik kullanım koşullarımıza uymadığı için yayından kaldırılmıştır.
 
 
36
9

Ekleyen / 22 Eyl 2016 tarihinde yayınlandı

Kördüğüm Hakkında

Kördüğüm Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol, Alican Yücesoy’un başrollerini paylaştığı Kördüğüm, koşulların değiştirdiği iki erkek ve bir kadının çevresinde gerçekleşen, modern zamanlarda bir metropolün kalbine inen aşk ve dönüşüm hikayesi…

Yeni nesil hayatlardaki zengin-yoksul ayırımını ve maddi-manevi bağlılıkları aşk üzerinden anlatan Kördüğüm, «Aşk değiştirir, iktidar kirletir.» cümlesinin üstünde yükselen bir dizi. Dizinin başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol’un bir otomotiv şirketinin sahibini canlandırdığı; ilk bölüm çekimleri Milano ve Como’da gerçekleştirilen Kördüğüm diziseverlerin beğenisine sunulmuştur.

İtalya’nın Como ve Milano’da çekimleri başlayan Kördüğüm dizisi büyük maliyetiyle ve oyuncularıyla şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başladı. ocak ayında fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin çekimleri devam ediyor. Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin maliyeti 2.5 milyon liraya mal oldu.

İbrahim Çelikkol Kimdir?


İbrahim Çelikkol, (d. 14 Şubat 1982, İzmit, Kocaeli), Türk dizi ve sinema oyuncusu, eski model.
Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Basketbolla ilgilenen Çelikkol ligde oynadı, genç milli oldu. Basketi bıraktıktan sonra oyunculuk konusunda eğitim alan Çelikkol’un Osman Sınav’la tanışması hayatında dönüm noktası oldu. Osman Sınav’ın çektiği Pars: Narkoterör filminde ‘başkomiser Şamil Baturay’ rolünün verilmesi le oyunculuk hayatına adım attı. Daha sonra M.A.T., Karadağlar ve Keskin Bıçak gibi televizyon dizilerinde boy gösterdi. 2011 yılında başlayan ve 24 Eylül 2012 de Final yapan İffet adlı dizide başrolde Cemil karakterini canlandırmıştır.
16 Şubat 2012’de gösterime giren büyük bütçeli sinema filmi Fetih 1453’te Ulubatlı Hasan karakterini canlandırmıştır. 2014’te ekranda rol almaya başlayan Reaksiyon dizisinde bordo bereli Yüzbaşı Oğuz Ayaz karakterini canlandırmıştır.

Naz Elmas Kimdir?

sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu Açelya Elmas’ın kardeşidir.

Doğum: 16 Haziran 1983 (32 yaşında), İstanbul
Boy: 1,65 m
Eğitim: Yeditepe Üniversitesi
Filmler: Ya Sonra, G.O.R.A.
Kardeşleri: Açelya Elmas
Ebeveynleri: Talat Elmas, Meral Elmas

Hayatı
Naz Elmas, 16 Haziran 1983’te İstanbul’da doğdu. İlköğrenimini 50. Yıl Cumhuriyet’te okudu. Liseyi ise yabancı dil eğitimi veren Özel Kalamış Lisesi’nde okudu.

Kariyeri
Üniversite son sınıfta okurken, Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz’in sevgilisi Havin’i canlandırdı. G.O.R.A filminde konuk oyunculuk yaparak, Erşan Kuneri’nin sekreterini canlandırdı. Sonrasında Candan Öte adlı dizide Gülen rolünü canlandırdı. 2007 yılında El Gibi adlı dizide oynamıştır. Televizyon reklamlarında da oyunculuk sergileyen Naz Elmas, Garanti Bankası’nın Mortgage Uzmanı adlı reklamında rol almıştır. Doktorlar dizisinde “Eylül” Karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun birçok usta oyuncuyla oynadığı Nefes dizisi 21 Kasım 2009 tarihi itibariyle yayından kaldırıldı.

2011 yılında Star TV’de yayınlanan Ay Tutulması adlı diziyle oyunculuk kariyerine devam eden oyuncu, bu dizinin finali ile birlikte yine Star TV’de yayınlanan Bir Ömür Yetmez adlı dizide “Melek” karakterini oynadı.
2012 yılında 4 Eylül ile 8 Aralık arasında Show Tv’de yayınlanan Ustura Kemal dizisinde Rum kızı Angeli karakterini canlandırdı. 14 bölüm yayınlanan dizi yayından kaldırıldı.

2013 yılında 1 Temmuz ile 23 Eylül arasında Kanal D’de yayınlanan Güzel Çirkin dizisinde oynadı. 13. bölümün ardından dizi yayından kaldırıldı.
2014 yılında çekilmekte olan Stajyer Mafya filminde oynayacaktır. [1] 2014 sonbaharında TRT 1’de başlamış olan Filinta (Bir Osmanlı Polisiyesi) dizisinde yer almaktadır.

Film ve Dizi
2004 G.O.R.A Sekreter
2011 Ya Sonra Burcu
2014 Stajyer Mafya Canan
2005 Haziran Gecesi Havin
2006 .Candan Öte Gülen .
2007 .El Gibi Ece
2008 Doktorlar Eylül Soner
2009 .Nefes Nefes
2011 Ay Tutulması Ayla Yılmaz
Bir Ömür Yetmez Melek
2012 Ustura Kemal Angeli
2013 Güzel Çirkin Komiser Nazlı
2014 Merhamet Ahu
2015 Filinta Azize
2016 Kördüğüm
Televizyon konuk görünüm
2004 Şansa Bak

Belçim Bilgin Kimdir?

Belçim Bilgin, o Hacettepe bilgi yönetimi bir dereceye ortasında bırakarak 2001 yılına kadar okudu, Ankara Sanat Tiyatrosu, kabul için seçilen Emin Resulzade Anadolu Mehmet Lisesi’nde onu Lise eğitim tamamlanmasıyla oldu Üniversite, o yönetmen Hiner Saleem ilk filmi, Kilometre Zero post-üretimi için Paris’e gitti. Paris’te film üzerinde çalışırken, o da Diller Sorbonne Okulu’nda Fransız dilinde eğitim aldılar. 2005 yılında, Kilometre Zero piyasaya sürüldü ve 2005 Cannes Film Festivali’nde, yanı sıra diğer festivaller bir dizi girdi.

Ikinci filmi Dol La Vallee Tambours 2006 yılında piyasaya sürüldü ou sonra, Belçim Bilgin, o Hatırla Sevgili (Sevgili hatırla) adında bir TV dizisinde oynadı nerede Türkiye’ye döndü ve Tomris Giritlioğlu yönettiği Güz sancısı (Güz Sancısı) adında bir film, . Kültür programının 2010 Avrupa Başkenti kapsamında, o Unutma Beni İstanbul (İstanbul Forget Me Not) altı kısa filmden oluşan proje üzerinde, yönetmen Hany Abu-Assad ile çalıştı ve daha sonra filmde Deniz’in rolü aldı Tesadüfleri Sever (Aşk “Sadece Tesadüf”),

Ömer Faruk Sorak tarafından yönetilen ve 2011 yılının sonlarına doğru 2011 yılının Şubat ayında yayınlanan Aşk, o Haldun Taner’in ölümsüz oeuvre Keşanlı Ali dayalı devam eden seride Zilha rolü üstlendi Çağan Irmak’ın yönettiği Destanı (Keşanlı Ali Efsanesi).
Ocak 2012’de yayımlanan filmde psikolog, Eylem rolünü oynamak, Kurtuluş Son Durak (Son Durağı: Kurtuluş), her türlü şiddete karşı bir mesaj ile eğlenceli bir kadın hikayesi, Belçim Bilgin daha sonra önde gelen aktris Monica gibi isimlerle birlikte hareket İranlı yönetmen olarak Bellucci ve Yılmaz Erdoğan’ın 2012 yılında piyasaya çıkması planlanıyor Bahman Ghobadi’nin filmi, başlıklı Gergedan Mevsimi (Rhino Season). O da yapımcı olarak filmde çalıştı.

Belçim Bilgin 65 Cannes Film Festivali Palm d’Or En İyi Kısa Film Rezan Yeşilbaş aldı kısa filmi Sessiz / Be Deng, öncü bir rol üstlendi. O da Zonguldak merkezli yazarlar Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu hayatını anlatırken, film, 1940’larda Türkiye’de kuruldu 2013 yılında “Kelebeğin Rüyası” bir rol aldı. Onun son projesi diye bir kör kadın gerçekleştirilen “Sadece Sen” (Only You), idi ve o hala yapımcı olarak film için çalışıyor 2014 yılında yayınladı.

Tartışma alanı
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.