Outcast

9 kişi takip ediyor!
Outcast 2.Sezon 6.Bölüm izle
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 09 May 2017 tarihinde yayınlandı

Outcast Hakkında

Outcast Serseri Robert Kirkman'ın aynı isimli çizgi romanına dayanan bir Amerikan korku – drama dizisidir. 10 Bölümlük ilk sezonu Cinemax'dan 3 Haziran 2016 da başlamıştır. Şeytan tarafından kandırılmış insanların özelliklerini anlatan olağanüstü bir dizidir.

Konusu Kirkman’ın yazdığı ve Paul Azaceta’nın çizdiği Outcast isimli dizide, Kyle Barnes’in hikayesi işlenecek. Kyle Barnes’in bedeni 8 yaşında şeytan tarafından ele geçirilmiştir. Kyle, herkes gibi bir hayat yaşamak istemektedir. Aradığı soruların yanıtlarını Reverend Anderson adlı papaz yardımıyla bulmaya çalışacak. Fakat kendinde keşfedeceği bazı gerçeklerle hem dünyanın hem de kendi kaderini sonsuza dek değiştirebilir.

Gone Girl, Almost Famous gibi yapımlardan tanıdığımız Patrick Fugit, Kyle Barnes karakterine hayat verecek. Şeytanlarla yoğun bir şekilde ilgilenen, içkici, kumarcı ve kendisinin yeryüzündeki kötülüklere karşı koymak üzere Tanrı’nın bir askeri olduğuna inan rahip Reveren Anderson karakterini ise Philip Glenister canlandıracak. Şeytan tarafından ele geçirilme ihtimali bulunan Stalker karakterine ise Gabriel Bateman hayat verecek

Tartışma alanı
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.