Rengarenk

3 kişi takip ediyor!
Rengarenk 7.Bölüm izle
 
 
7
2

Ekleyen / 10 Eyl 2016 tarihinde yayınlandı

Rengarenk Hakkında

Rengarenk Ntc Medya'nın yapımcılığını üstlendiği yeni bir proje hayata geçiyor. Yaz ayları için hazırlık şimdiden başladı bile. Bu yaz yine birbirinden güzel romantik-komedi türünde diziler izleyeceğiz. Bu dizilerden biri de Rengarenk olacak. Julia Roberts ve Hugh Grant'ın başrollerini paylaştığı 1999 yapımı Notting Hill filmin senaryosundan çağrıştıran dizi ilginç konusuyla bu yaz ekranlara gelmesi bekleniyor.

Rengarenk dizisinin yönetmeni yakın zamanda Kaçak Gelinler'in başarılı yönetmeni Kerem Çakıroğlu üstlendi. Oyuncu ve cast çalışmalarına henüz yeni başlanan dizide şuan için Selin Şekerci'nin adı geçiyor. Selin Şekerci bu sezon içerisinde Atv ekranlarında yayınlanan Selin Şekerci'nin başrol oynayıp oynamayacağı önümüzdeki günlerde kesinleşecek. Selin Şekerci'nin başroldeki partneri ise Kaan Taşaner olacak.

Konusu Ünlü bir oyuncu anne ve babanın kızı olan Renk dizi, film ve reklam yıldızıdır. Kadınlardan nefret eden artık kafama aşk düşse de ilgilenmem diyen ve hayatında hiç dizi izlemeyen Kaan Taşaner (Can) ve Selin Şekerci (Renk)'in kesişen yolları sonrasında gelişen olayları konu alacak…

Tartışma alanı
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.