Şahane Damat

2 kişi takip ediyor!
Şahane Damat 8. Bölüm
 
 
0
1

Ekleyen / 25 Ağu 2016 tarihinde yayınlandı

Şahane Damat Hakkında

Şahane Damat Star TV tar tv ekranlarından yeni bir yaz dizisi müjdesi daha geldi. Yaz aylarına yaklaşırken yeni projeler günyüzüne çıkmaya başlıyor.

Star tv yaz sezonuna iddialı girmek için hazırlıklara start verdi. Geçtiğimiz sezon yaz aylarında fox tv ekranlarında yayınlanan İnadına Aşk’ın yağımcısı olan Sinegraf Yapım’ın yapımcılığın üstleneceği yeni dizi yaz aylarında damga vuracak.

Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin henüz hangi tarihte yayınlanacakğı konusunda net bir bilgi yok. Fakat haziran aylarında çekimleri başlanacak olan dizinin temmuzda çekimleri bitecek ve temmuz ayının sonlarında izleyici karşısına çıkacak. Şimdiden yeni dizimizde oynayacak yetenekli oyunculara başarılar diliyoruz.

Konusu Melike gurbetçi ailesine İstanbul’da tek başına yaşayabilmek ve ikna edebilmek için küçük yalanlar söylemiş bir kızdır. Ailesi kızının müthiş bir evde yaşadığına ve doktor nişanlısıyla yakında evleneceğine inanmaktadır. Gerçekte ise Melike açlık sınırında yaşayan hayallerine bir magazin dergisinin burç yazarlığı yapacak kadar yakındır. İşin daha da kötüsü ailesine yüzük taktıkları yalanını söylediği cerrah Mehmet Çırağan Melike ile değil patronuyla nişanlıdır. Günün birinde Melike hayallerindeki haberi yakalamıştır fakat ucu cerrah Mehmet’e dokunmaktadır. Gerçekler gün yüzüne çıktığında Melike’yi nasıl bir hayat beklemektedir.

Tartışma alanı
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.