Sherlock

29 kişi takip ediyor!
Sherlock 4.Sezon 3.Bölüm izle
The Final Problem
 
 
8
5

Ekleyen / 16 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

Sherlock Hakkında

Sherlock Mark Gatiss tarafından televizyon için geliştirilen Sir Arthur Conan Doyle'ın aynı adı taşıyan romanlarına dayalı Britanya televizyon dizisidir. Dizinin 90 dakikalık ilk bölümü 25 Temmuz 2010 günü BBC One televizyon kanalında, “Mini-Dizi” olarak yayınlanmaya başladı. Ancak gördüğü büyük ilgi sonucunda diziye devam edilmesine karar verildi. Dizinin 2. sezonu 1 Ocak 2012'de başladı. 15 Ocak 2012'de yayınlanan 6. bölüm ise 2. sezonun final bölümü olarak seyirciyle buluştu. Dizinin en son 3.sezonu yayınlanmıştır. 4.ve 5.sezon onayı verilmiştir.

Dizi romandan farklı olarak 2010'lu yıllarda geçiyor. Sherlock Holmes'ün kredi kartları, cep telefonu ve laptopu var, otomobil ve metroyu kullanıyor. Anlatıcımız Dr. John Watson ise alışılagelmiş şekilde kağıt ve kalem kullanarak hatıra yazmıyor, bir blog adresi var ve düzenli olarak oraya yazılar gönderiyor.

Yayın Tarihi Dizi ilk olarak 25 Temmuz 2010 tarihinde BBC One kanalında yayına başladı.Dizi Türkiye'de aynı isimle CNBC-e kanalında Türkçe altyazılı ve e2 kanalında Türkçe dublajlı olarak yayınlanmıştır.

Tartışma alanı
 • Misafir
  şimdi

  Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

 • EZEL
  2 sene önce
  Alt yazı vardı önceden ama şimdi görünmüyor nedense
  • Varian Wrynn
   2 sene önce
   @EZEL, Merhaba altyazı hala var bir problem yok. Tarayıcınız ile alakalı bir sorun olmuş olabilir. Playerin sağ altından altyazı seçeneğini aktif ediniz.