Tatlı İntikam

2 kişi takip ediyor!

Tatlı İntikam 23.Bölüm izle

24 Eylül 2016

TELİF HAKKI!

Ulaşmaya çalıştığınız içerik kullanım koşullarımıza uymadığı için yayından kaldırılmıştır.
 
 
6
1

Ekleyen / 24 Eyl 2016 tarihinde yayınlandı

Bir sonraki bölüm için kalan süre
 • Gün
 • Saat
 • Dakika
 • Saniye
 • Tatlı İntikam Hakkında

  Tatlı İntikam Başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın paylaştıkları Kanal D’nin 2016 yapımı romantik dizisidir.

  Kanal D’nin, kendi yapım şirketi D Productions’ın üstlendiği, başrollerinde Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Hazal Türesan, Zeyno Günenç ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Tatlı İntikam”ın Ondört Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırlanan tanıtım fragmanı ekranlarınıza getirdik.Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın oynadığı Kanal D’nin olduça güzel ses getirecek yeni dizisi “Tatlı İntikam” için çekilen fragman haberimizin sonunda izleyebilirsiniz. Tatlı İntikam dizisinin yönetmenliğini Barış Erçetin, senaryosunu ise Pınar Ordu ve İlker Aslan kaleme alıyorlar.

  Konusu Pelin aşktan yana yüzü hiç gülmeyen şansız bir kadındır ancak bir gün şeytanın bacağını kırar ve hayallerinde erkekle karşılaşır ve onunla evlenmeye karar verir. Anca çok sevdiği adam tarafından düğün günü terk edilir. Sonrasında görmüş geçirmiş bir kadın tarafından geçmişte çok büyük bir ah aldığı ve bu ah eden kişiden kendisini affettirmediği sürece mutlu olamayacağını duyan Pelin geçmişin peşine düşer ve hikayemiz böylelikle başlamış olur.

  Tartışma alanı
  • Misafir
   şimdi

   Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.