Van Helsing

6 kişi takip ediyor!
Van Helsing 2.Sezon 10.Bölüm izle
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 16 Ara 2017 tarihinde yayınlandı

Van Helsing Hakkında

Van Helsing Filmin hikâyesinin 5 yıl sonrasında geçecek. Dolayısıyla baş kahramanımız Van Helsing’in kızı olan Vanessa Helsing olacak. Dünyanın her köşesini sarmış olan vampir tehlikesi kaos ortamını doğurduğunda bu kez vampirlerle savaşarak insanlığın umudu olacak olan Vanessa’dır.

Sezon 1
1.Bölüm – Help me (Bana Yardım Et!)

Ünlü vampir avcısı Van Helsing'in uzaktan akrabası olan Vanessa Helsing'in ölü bedeni tekrardan hayat bulur. Uyandığında ise yaşadığı dünyanın tamamen vampirler tarafından ele geçirildiği gerçeği ile yüzleşmek zorundadır. Vanessa'nın tek umudu vampirlerle pisleşmiş olan bu dünyayı tekrardan insanoğluna kazandırmak olacaktır.

2.Bölüm – Seen You (Gördüm seni)

Vanessa'nın tekrardan dirilişinden önceki sürede nasıl yara aldığını ve kendisine saldıran kişi taradından nasıl ölüme terk edildiğini anlatmaktadır. Daha sonra onun bedeni ile karşılaşan doktor'un kanında normal dışı hareketlilik görmesiyle süre gelen olaylar zincirini bu bölümde izleyeceksiniz.

3.Bölüm – Stay Inside (İçerde kal)

Hastanenin elektrikleri kesildiğinde Vanessa ve yanınkilerin vampirleri kendilerinden uzak tutmaya yarayan yapay güneş ışığı veren savunma cihazlarının sadece 3 saatlik enerjisi kalmıştı. Vanessa ve Alex bu durumdan kurtulabilmek için hasar gören tesisatı onarabilmek için diğerlerini vampirlerle bırakıp şehre yedek parça aramaya giderler.

4.Bölüm – Coming Back (Geri gelen)

Vanessa ve Mohamad, Vanessa’nın öldüğünde geride kalan kızı Dylan’ı aramak için vampir kontrolündeki sokaklara girer. Hastane de Cynthia ölü bulunur. Doktor, bu olayın intihar gibi dursada aslında cinayet olduğunu çözer. Grupta bir katil vardır.. Acaba bu katil kim olabilir? Hastaneye döndüklerinde Vanessa vampirler tarafından yakalanır, Mohamad ise o sırada yeni bir mülteci grubunu hastaneye götürmektedir.

5.Bölüm – Fear Her (Korkulan)

Venessa Julius ve onun vampir kardeşliğine karşı kendi geçmişini kanıtlamak zorundadır. Bu sırada ise hastanede ise kontrolü Axel’dan almak isteyen bir takım mülteci hain planlar kurmaktadır…

6.Bölüm – Nothing Matters (Önemsiz)

Vanessa ve Susan hastanedeki kontrolü tekrardan geri almak için harekete geçerler. Yalnız kanalizasyonlarda mutasyona uğramış ekstra güçlü vampirler tarafından takip edildiklerinden tamamen habersiz bir şekilde….

7.Bölüm – For Me (Benim için)

Vanessa ve Axel tekrardan hastanenin kontrolünü ele geçirmiştir. Fakat Dimitri ve onun ölüm heyetinin hastaneye geri dönüp karşılaşmaları an meselesidir.

8.Bölüm – Little Thing (Küçük bir şey)

Axel grupta hayatta kalanları güvenli bir şekilde yaşamaları için terkedilmiş bir askeri üsse doğru götürmektedir. Venessa ve Mohamad ise onlardan ayrı bir şekilde bölgede üstünlüğü sağlayabilmek adına vampir avına çıkmaktadır.

9.Bölüm – Help Out (Yardım et)

Grup askeri sığınakta vampirlere karşı sıkışmıştır. Bu sırada Vanessa ise Axel’in geçmişi hakkında bir takım gizli sırları olduğunu farketmiştir. Mohamad ise vampirlerle korkusuzca savaşan yeni bir kız arkadaş edinmiştir.

10.Bölüm – Stay Away (Uzak kal)

Daha önceki bölümlerde grubun içerisinde bulunan ama henüz farkedilmeyen katil bu bölümde gün yüzüne çıkacaktır…

11.Bölüm – Last Time (Son kez)

Venessa ve gruptan bir kaç kişi Venessa’nın eski evine sığınır. Eve geldiklerinde Venessa’nın geçmişe dönük hatıraları canlanacak ve bazı gizemler bu bölümde ortaya çıkacaktır.

12.Bölüm – He’s Coming (O Geliyor)

Direniş son saldırı planını tamamen tamamlamış vaziyettedir.

13.Bölüm – It Begins

Geçmişten gelenle yüzleşme vakti gelmiştir.

Tartışma alanı
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.