Pokemon Go Nedir, Türkiye’de Nasıl Oynanır?

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 15 Tem 2016 tarihinde yayınlandı

Pokemon Go Nedir? Türkiye’de Nasıl İndirilir? Nasıl Oynanır?

Pokemon GO Android Apk İndirmek için ► goo.gl/qw2C6V
APK Nasıl Yüklenir ► goo.gl/sHB063

Video metni;

POKEMON GO NEDİR? NASIL OYNANIR? NASIL İNDİRİLİR?

90’lı yılların en dikkat çeken çizgi filmlerinden biri olan Pokemon artık akıllı telefonlarda. Oyun piyasaya çıktığı ilk 3 gün içerisinde yapımcı firmanın hisse değerlerini 11 milyar dolar arttırdı.

Peki nedir bu Pokemon Go? Nasıl oynanır? Nasıl yüklenir?

İşte Pokemon GO hakkında merak edilen her şey…Oyunda, GPS aracılığıyla pokemonlarn yerini belirleyip onları yakalayabiliyorsunuz. GYM adı verilen yerlerde ise pokemonları eğitip, başka oyuncuların pokemonlarıyla takas edebiliyor ve dövüştürebiliyorsunuz.

PEKİ POKEMON GO NASIL OYNANIYOR?
Öncelikle oyunu oynayabilmeniz için internet bağlantısı ve gmail hesabınızın olması şart. Oyuncular, telefonlarındaki uygulamayı kullanarak çevrede bulunan Pokemon’ları saptıyor. Daha sonra ise telefon kamerasını açan kullanıcılar, bu sayede gördükleri Pokemonlara “Poke Topu” fırlatarak onlara sahip oluyor.

Oyun, şu an için ülkemizde yayınlanmıyor olsa da, bir kaç basit işlemin ardından hem ios hem de android telefonlarınıza oyunu yüklemeniz mümkün. Eğer oyunu ios yani iphone telefonlara yüklemek istiyorsanız. ios.hipstore.mobi adresini ziyaret edip searh kısmından oyunu bulup indirin. Uygulama indikten sonra açmayı denerseniz bu uyarıyla karşılaşırsınız. Bunun için ayarlardan genel’e oradan da profiller ve aygıt yönetimine girin. Yestech Technology’ye dokunarak güveni seçin. Artık rahatlıkla oyuna girebilirsiniz. İyi oyunlar :)

Video içeriği;

Pokemon Go oyna, Pokemon Go Nedir?, Pokemon Go Nasıl Oynanır, Pokemon Go indirme, Pokemon Go APK indir, PokeStop Nedir, PokeGYM Nedir, Nasıl Daha Fazla Pokemon Yakalarsınız, Pokemon GO’da Pikachu Nasıl Yakalanır, Pokemon Go ios Türkiye, Pokemon Go Nasıl Yüklenir ios, Pokemon Go izle, Pokemon Go Türkiye’de Nasıl Oynanır, Pokemon Go Gps Signal Not Found Hatası, Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları