Belgesel Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 35 video içermektedir.

Belgeselde, Elon Musk tarafından Mars’ın kolonileştirilmesini sağlamak üzere uzay taşımacılığının maliyetini düşürme hedefiyle kurulan SpaceX’in, kuruluşundan günümüze kadarki projelerinin kritik anlarını Musk ve SpaceX çalışanlarıyla beraber tecrübe edeceksiniz.

3 ay önce
36

Matematigin öyküsü.Evrenin.Dili

2 sene önce
24

TRT Belgesel – Acil Durum Senaryolari Hirsiz-Terör hd olarak videoseyredin belgeseller bölümüned

2 sene önce
54

kişisel hesaplarınızın şifrelerinin çalınma yöntemleri ve koruma yöntemleri hakkında belgesel Sistemi Kandır: Kişisel Güvenlik Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce
101

sıradışı para kazanma yöntemleri hakkında düzenlenen belgesel Sistemi Kandır Kazanmanın Yolları Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce
37

bilgisayar ve kredi kartları hırsızları hakkında yapılan dolandırıcılık yollardın korunma yöntemini anlatan belgesel Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce
189

sahte paralar ve tırnakcılık hakkında yapılan dolandırıcılığı anlatan Sistemi Kandır – Para Hileleri belgeseli Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce
59

Sistemi Kandır – Yolculuk Numaraları hakkındaki dolandırıcılık yöntemlerini gösteren bu belgeselde korunma yöntemlerini görüceksiniz Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce
36

tatilde otellerin yaptıkları dolandırıcılık hileleri satıcıların hilelerini anlatan belgesel Sistemi Kandır Tatil Hileleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce
22

dolandırıcılar hakkındaki tüm bilgiler nasıl dolandırdıkları ve bunlardan korunma yöntemi anlatan belgesel Sistemi Kandır – Hırsızlar İfşa Oluyor Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce
25

Brian Brushwood sizlere yaşanan tüm dolandırıcılık olayları hakkında bilgi veriyor nasıl yapıldığını anlatıp önlemlerini sunuyor Sistemi Kandır – Dolandırıcılara Dikkat Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 sene önce
12

Barcelona, oyuncusu Arda Turan için özel bir belgesel hazırladı. İşte bu belgeselden bir bölüm.

2 sene önce
54

Stephen Hawking Ve Herşeyin Teorisi Türkçe Dublaj Belgesel

2 sene önce
150

Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi : Ölümün Ötesinde (Belgesel)

2 sene önce
91

Morgan Freeman İle İnancın Hikayesi Yaratılış

2 sene önce
178

Güneşin gerçek rengini gördünüz mü? Güneşin sesini duydunuz mu? Hepsi videomuzda. İyi seyirler. Daha fazla video için abone olun!► http://bit.ly/1YTseZY İlginç Bilgiler videolarına bu linkten ulaşabilirsiniz►https://goo.gl/9Luzsk Sosyal medya hesaplarımız İnstagram: https://goo.gl/ll4atx Facebook: https://goo.gl/KxTUsN Twitter: https://goo.gl/sC9QFC

2 sene önce
21

Faili meçhul olaylar siyasi olmakla beraber genellikle cadde ortasında, şehrin en işlek yerlerinde, gündüz işlenmektedir. Bizde şu zamana kadar gizemi halen çözülememiş faili meçhulleri sizler için derledik. Daha fazla video için abone olun!► http://bit.ly/1YTseZY İlginç Bilgiler videolarına bu linkten ulaşabilirsiniz►https://goo.gl/9Luzsk Sosyal medya hesaplarımız İnstagram: https://goo.gl/ll4atx Facebook: https://goo.gl/KxTUsN Twitter: https://goo.gl/sC9QFC VİDEOMUZDAKİ KİŞİLER; UĞUR MUMCU, HRANT DİNK,...

2 sene önce
27

Mars gezegeni hakkında hiç bir okulda öğrenemeyeceğiniz birbirinden ilginç bilgileri sizler için derledik. Devamı videoda… İyi seyirler… Daha fazla video için abone olun!► http://bit.ly/1YTseZY İlginç Bilgiler videolarına bu linkten ulaşabilirsiniz►https://goo.gl/9Luzsk Sosyal medya hesaplarımız İnstagram: https://goo.gl/ll4atx Facebook: https://goo.gl/KxTUsN Twitter: https://goo.gl/sC9QFC

2 sene önce
244

Herkesin mutlaka izlemesi gereken anlam dolu bir belgesel. Örüncem Adam 1 Lira sizlerle

3 sene önce
616

Belgesel, Normandiya Çıkarması’ndan Almanya’nın teslimiyetine kadar olan II. Dünya Savaşı’nın son bir yıllık sürecini konu alıyor.

3 sene önce
158

Marmaray Projesinin Belgeseli

3 sene önce
46

60/70cm boylarında genç bir dişi, yakalı yılan diye geçiyor. Kuzeyde rastlamadım. Yakından inceledim. Bundan önceki erkek bir kez ısırdı. Zararsız. macro video, macro, böcek, belgesel, yaşam, doğa, Evren, örümcek, insect, documentary, Lifestyle, nature, universe, snakes, spiders

3 sene önce
66

Unesco korumalı nadide Karabük ilçesi olan Safranbolu için çekilmiş bol aksiyonlu tanıtım videosu.

3 sene önce
30

Sozlerde kafiye aramak imkansız

3 sene önce
69

Inside: 2. Dünya Savaşı, savaşın en kanlı dönemine tanıklık etmiş gazi ve vatandaşların yaşadıklarını, onların gözüyle saniye saniye sizlerle buluşturuyor. Savaşın soğuk yüzünü, tüyler ürperten çatışma sahnelerini, hayal kırıklıklarını ve yıkımı en gerçek haliyle izleyeceksiniz. İlgi çekici grafikler ise çatışma bölgelerini ve savaş stratejilerini hikayeyi anlaşılır bir şekilde izleyiciye aktarmayı başarıyor. 0:00-45:09 Bölüm 1: Nazilerin...

3 sene önce
25

Magandalar – Geçmişin İntikamı Belgeseli

3 sene önce
5

Belgesel, Normandiya Çıkarması’ndan Almanya’nın teslimiyetine kadar olan II. Dünya Savaşı’nın son bir yıllık sürecini konu alıyor. 2. Dünya Savaşı Belgeseli, Nazi Belgeseli, Hitler Belgeseli

3 sene önce
65
3 sene önce
298