Canlı Bomba Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 7 video içermektedir.

Gerçekliğini sorguladığım vahim olay, gece yapılan açıklamalarda bir tane canı bombanın yakalanmak üzereyken kendini patlattığı söylenmişti, polislerin o anda bunun farkına varabilmesi zordur fakat hayatlarına neden olmuş.

2 sene önce
192

Atatürk Havalimanı’na terör saldırısı gerçekleştiren canlı bombalardan birinin kendisine kimlik soran polis memurunu silahla vurma anı güvenlik kameralarına yansıdı. Saldırı gecesi otopark kısmından havalimanına girmeye çalışan teröristten üstündeki montu yüzünden şüphelenen polis memuru A.B teröriste kimlik sordu. Canlı bomba polis memurunun kendisinden şüphelendiğini anlayarak montun içindeki silahla polis memuruna ateş etti. Yere kanlar içinde yığılan...

3 sene önce
71

Canlı bomba saldırısı Gaziantep’ten ilk görüntüler…

3 sene önce
1.079

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Ankara Katliamı’na dair alınan “gizlilik” kararının AKP-IŞİD işbirliğinin açığa çıkarılmasını engellemeye yönelik olduğunu ve ülkede en güvenli şeyin “canlı bomba olmak” olduğunu söyledi.

3 sene önce
23

Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlunun Canlı bomba eylem yapmadan tutuklayamayız ama elimizde isim listesi var açıklamaları efendim.

3 sene önce
20

Dünya basını Ankara da patlama olayını 1 erkek 1 kadın canlı bomba olarak verdi.

3 sene önce
17

Bugün İzmir’de olası bir facianın eşiğinden dönüldü. Canlı bombalar Bornova’da polisimizin günlerce süren takibinden sonra başarılı bir operasyonla etkisiz hale getirildi. KCK İzmir yapılanması liderlerinden ikisi İzmir’in Bornova İlçesinde kahvehanede yakalandılar. İzmir’de büyük bir eylem için hazırlık yaptıkları iddia edilen 2 KCK’lı terörist etkisiz hale getirildikten sonra, vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. Polis tarafından başarılı...

3 sene önce
22