Haber Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 403 video içermektedir.

Didem Arslan’dan Reina Katliamcısı Yorumu Bir Güzel Dövmüşler iyi yapmışlar şekilnde yorumladı Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

20 saat önce
1.098

REİNA KATİLİ YAKALANDI İŞTE GÖRÜNTÜSÜ gözaltına alınırken elip arabasıma götürülürken görüntüsü Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

20 saat önce
739

Reina saldırganı İstanbul’da yakalanma anı! 17 Ocak 2017 son dakika haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

22 saat önce
1.560

sakaryada ki Kuran Kursu’nda küçük çocuğa terlikle dayak yediği görüntüler Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

3 gün önce
183

Sapık Baba Kızını Taciz Ederken Kameraya Yakalandı güncel haberler Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

4 gün önce
322

güncel haberler Tecavüzcü Adamdan Kaçan Kadın 4. Kattan Atladı Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

4 gün önce
113

Zeytinburnu’nda bina çöktü türkiye güncel son dakika haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
26

CHP’li Mahmut Tanal köpeğiyle basın toplantısı yaptı türkiye güncel son dakika haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
43

Beyrut-Londra uçağında çıkan kavga çıktı dünyadan son dakika güncel haberler Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
43

FETÖ’den ihraç edilen polisler askerlik yapacak türkye son dakika haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
15

Atık kağıtları heykele dönüştürüyor türkiye son dakika haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
4

Genç Kadını Yere Yatırıp Taciz Eden Sapığı Pişman Ettiler Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
20

Dolar ve euronun hızlı yükselişi devam ediyor. Tarihi reko kıran dolar ve euronun son durumu Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

7 gün önce
7

Tokat’ın Almus ilçesinde şehre inen kurdun köpeği avlama anı güvenlik kamerasına yansıdı. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

7 gün önce
44

Gaziantep’te elinde silahla emniyete girmek isterken çatışmada öldürülen teröristin Müslüm K.’nin babası konuştu. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

7 gün önce
8

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Önünde Canlı Bomba Öldürüldü Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
1.775

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’ne saldırı düzenlemek isteyen canlı bomba son anda farketildi. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
1.608

Gaziantep Emniyeti önünde çatışma çıktı terör saldırısı son dakika Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
1.433

son dakika güncel türkiye haberleri CHP anayasa değişikliğini AYM’ye taşıyacak Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
85

Erdoğan’dan ABD’ye: Dost demeye dilim varmıyor son dakika güncel türkiye haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
71

TBMM’ye yürümek isteyen CHP’lilere polis müdahalesi türkiye güncel son dakika haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
27

Deniz Akkaya: Bu millet vatanına sahip çıktı türkiye güncel son dakika haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
65

İzmirde Kahraman polisimiz canını feda ederek katliamı böyle önledi Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
1.824

İzmir Adliyesi’ndeki saldırıda teröristin vurulma anı amatör çekim olan videoda katliam yapmadan önce etkisiz hala getirilen terörist Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
2.846

İzmir Valisi’nden saldırıyla ilgili açıklama izmir adliyesine bombalı araçla saldırının son dakika haberleri

2 hafta önce
889

İzmir Adliyesi’ndeki bombalı araçın patlama anı patlama sonrası çıkan çatışmada 2 terorist öldürüldü 2 şehidimiz ve 10 yaralımız var ilk bilgilerde

2 hafta önce
2.740

5 ocak 2016 tarihinde izmir bayrakli adliyesinde bombali araç patlatildi ve çatışma çıktı olay yerinden gerçek görüntüler 2 terorist öldü çatışmada izmir adliyesinde bombali araç saldırısı olay yeri görüntüleri

2 hafta önce
2.398

İzmir Adliyesi C Kapısı önünde bir araçta patlama meydana geldi.İzmir Adliyesi önünde patlama dan sonra adliyenin içinden görüntüler

2 hafta önce
2.171