Haber Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 539 video içermektedir.

Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışı… atv Haber, Türkiye’nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor. Abone olun:

5 ay önce
236

kendi ölümünü arkadaşına kaydettiren kız türkiyeden sondakika haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

10 ay önce
276

gündem ve güncel son dakika türkiye haberleri Soyguncuyu mahalleli yakaladı! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
92

türkiyeden günce ve gündem son dakika haberleri Taksiciler “Uber” çağırıp, sürücüsünü dövdü Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
58

Şarjdaki telefon patladı, otel cehenneme döndü! türkiyeden güncel son dakika haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
37

türkiyeden güncel gündem ve son dakika haberleri Asker kaçağı Polisi şehit etti Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
60

155’i aradı, telefona dolandırıcı çıktı gündel gündem son dakika türkiye haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
83

son dakika güncel ve gündem türkiye haberleri Babasının düştüğü yerden düştü! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
43

türkiyeden güncel sondakika gündem haberleri İnternet, telefon ve TV aboneleri dikkat! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
20

türkiyeden son dakika güncel haberler Hala sıfır km ama hasarlı! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
50

son dakika güncel ve gündem türkiye haberleri Otomobillerin üzerinde yürüdü! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
21

Peruk yuva yıktı! güncel son dakika ve gündem türkiye haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
45

türkiye den güncel gündem ve son dakika haberleri Kan tahlili yaptırdı, şizofren çıktı! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
17

son dakika güncel türkiye den gündem haberleri Patates sorununa “Arif V 216’lı” mesaj Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
28

türkiyeden güncel ve gündem son dakika haberleri O sunucuya 4.5 yıl hapis istemi Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
14

son dakika güncel ve gündem türkiye haberleri “Uyumuyor” diye koli bandıyla yatağa bağlandı Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
19

türkiyeden güncel gündem ve son dakika haberleri Yata yata aylık 30 Bin TL kazanıyor Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
24

türkiye den son dakika güncel ve gündem haberleri Çocuk istismarcısına 572 yıl hapis cezası Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
14

güncel gündem ve son dakika türkiye haberleri Meyvesi sağlıklı, suyu zararlı! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
14

gündem güncel ve son dakika haberleri Suç makinesi, Polis köpeğini atlatamadı Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
10

türkiye den güncel son dakika ve gündem haberleri Ünlü gece kulübünde taciz skandalı! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

12 ay önce
9

son dakika güncel ve gündem haberleri Düşen çocuğu havada yakaladı Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 sene önce
14

Türkiye bu doktoru konuştu sondakika güncel ve gündem haberleri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 sene önce
13

gündem güncel ve son dakika haberleri Londra moda haftasında İbrahim Tatlıses Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 sene önce
18

güncel son dakika gündem haberleri Volkan Konak sahnedeyken silahlar patladı! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 sene önce
15

son dakika güncel ve gündem haberleri 16 yaşındaki gence yurtta işkence! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 sene önce
212

güncel sondakika gündem haberleri Bir çocuk daha “O oyun” yüzünden öldü! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 sene önce
38

gündem ve güncel son dakika haberleri Sivas Kangalları Afrin için hazırlanıyor! Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 sene önce
26