İllidan Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 5 video içermektedir.

Warcraft evreninin en sevilen ve en karizmatik karakterlerinden birisi olan Illidan Stormrage’in Lich King karşısında gerçekleştirdiği mücadeleler ve bunların ardından Burning Legion karşısında gerçekleştirdiği mücadele ile hikayemizi sonlandırıyoruz. Bu bölümde Warcraft 3: Frozen Throne ve World of Warcraft: Burning Crusade oyunlarında gerçekleşen olayları anlatıyoruz.

2 sene önce
85

Warcraft evreninin en sevilen ve en karizmatik karakterlerinden birisi olan Illidan Stormrage’in sonsuza kadar hapsedilmesi ve gelişen durumlar karşısında tekrar serbest kalmasını, daha fazla güç için neler yaptığını anlatıyoruz. Hikayenin bu kısmında Warcraft 3: Reign of Chaos oyununda olan olayların bir özeti bulunuyor.

2 sene önce
44

Warcraft evreninin en sevilen ve en karizmatik karakterlerinden birisi olan Illidan Stormrage’in büyü kullanıcısı olarak başlayıp, iblis avcılığı ile devam eden hikayesidir. Güç yolunda ilerlerken Azeroth’un şimdiki halini almasına büyük etkileri olan, fakat hareketleri sebebiyle Hain damgası yemiş Illidan Stormrage’in hikayesinin ilk bölümüne hoşgeldiniz.

2 sene önce
75

Legion Harbinger serisinin son videosu da geldi: Illidan. Legion açıklandığından beri ana kahramanlardan biri olduğunu bildiğimiz Illidan, şimdiye dek pek yüzünü göstermemişti. Ancak Harbingers’daki rolü ile Demon Hunter’ların nerede olduğu ve neler yaptığı ile ilgili bir açıklama gelmiş oluyor.

2 sene önce
293

World of Warcraft Legion – The Nighthold 7.1 ILLIDAN’ın Dönüşü hd olarak sizlerle.

2 sene önce
42