İşid Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 28 video içermektedir.

Kendi ölümünü an ve an çeken İŞİD’li militan Daha fazla Gore videosu için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımızı {kanallinki} ziyaret etmeyi unutmayın!

2 sene önce
18.463

Makinesli tüfekle yakaladıkları ajan’ı idam etmekte pek başarılı olamayan İŞİD, bu sefer kafasını keserek çözüm üretmeye calışıyor. Daha fazla Gore videosu için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımızı {kanallinki} ziyaret etmeyi unutmayın!

2 sene önce
20.134

İŞİD’in çocuk cellatları kafa kesmeye ve insan öldürmeye devam ediyor. Daha fazla Gore videosu için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımızı {kanallinki} ziyaret etmeyi unutmayın!

2 sene önce
15.655

İşid insan kurban Daha fazla Gore videosu için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımızı {kanallinki} ziyaret etmeyi unutmayın!

2 sene önce
137.734

İŞİD yakaladığı sigara kaçakçısı (hırsız)’ın elini keserek cezalandırıyor. Daha fazla Gore videosu için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımızı {kanallinki} ziyaret etmeyi unutmayın!

3 sene önce
21.050

İŞİD militanlarının IRAK’ta yakaladıkları ajan diye nitelendirilen rehinelerin tek tek kafalarını kesme görüntüleri sizlerle. Daha fazla Gore videosu için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımızı {kanallinki} ziyaret etmeyi unutmayın!

3 sene önce
18.809

Canlı bomba saldırısı Gaziantep’ten ilk görüntüler…

3 sene önce
1.079

Suriye Ordusu, antik Palmira kentinde önemli ilerleme kaydetti. Esad güçleri, uzun zamandır IŞİD’ın elinde olan kentteki tarihi kalede kontrolü sağladıklarını duyurdu. Şiddetli çatışmalarla IŞİD’in büyük oranda püskürtüldüğü operasyona Rus savaş uçakları da havadan destek veriyor. Rusya, Suriye’deki askeri varlığını azaltsa da Palmira’daki harekatta etkin bir rol alıyor. Suriye İnsan Hakları İzleme Örgütü’ne göre, Palmira’daki operasyon,...

3 sene önce
696

Irak-Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütünün iki numaralı komutanının Suriye’deki hava operasyonlarında öldürüldüğü duyuruldu. Açıklama, basında çıkan iddiaların ardından ABD Savunma Bakanı Ashton Carter’dan geldi. Carter, Hacı İmam olarak da bilinen Abdul Rahman Mustafa el-Qaduli adlı söz konusu şahsın, IŞİD örgütünün finans işlerinden sorumlu olduğunu belirtti. ==US says the deputy head of ISIL Mustafa al-Qaduli...

3 sene önce
238

Irak-Şam İslam Devleti (IŞİD) örgütünün iki numaralı isminin Suriye’deki hava operasyonlarında öldürüldüğü duyuruldu. NBC News, Amerikan savunma yetkililerini kaynak gösterdiği haberinde Abdul Rahman Mustafa el-Qaduli adlı şahsın mart ayında öldürüldüğünü öne sürdü ancak tam tarih verilmedi. Söz konusu şahısla ilgili bilgi… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2016/03/25/isid-orgutunun-iki-numarali-komutaninin-suriye-deki-hava-operasyonlarinda-olduruldugu-duyuruldu euronews: Avrupa’nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=euronewstr euronews...

3 sene önce
104

Türk hacker grubu AyYıldız Team dünyaca ünlü hacker çetesi Anonymousa saldırdı

3 sene önce
168

2 Gündür ülkedeki internet ağına yapılan saldırıların açıklaması Anonymous: Erdoğan’ın IŞİD’e desteğini kabul etmiyoruz, saldırı sürecek

3 sene önce
96

Döneminin en iyi ateri oyunlarından birisi olan Super Mario’yu Işid üyeleri oynasa ne olurdu, buyrun hep birlikte izleyelim.

3 sene önce
57

Rusya bu görüntüler ile Türkiye’yi suçladı.

3 sene önce
32

Rusya Savunma Bakanlığı Suriye’deki IŞİD militanlarının finansal kaynaklarına dair kanıtlar da sunacakları bir basın toplantısı düzenliyor. Rus yetkililer, Suriye’deki IŞİD militanlarının mali kaynakları ve petrol gelirlerine ilişkin Rusya Savunma Bakanlığı’nın elindeki kanıtların, bakanlığın sitesinde yayına sunulacağını açıkladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: — IŞİD kontrolündeki bölgelerden Türkiye’ye yapılan petrol ticaretinin üç ana güzergahını belirledik. Suriye...

3 sene önce
27

IŞİD terör örgütü içerisinde yer alan Türkler dün bir video yayınlayarak ‘Ya bize katılın ya da bulunduğunuz ülkede kıyama kalkın’ çağrısı yaptı.

3 sene önce
99

Rusya Savunma Bakanlığı, Rus jetlerinin Suriye’nin Hama, Lazkiye, İdlib ve Rakka kentlerinde son 24 saat içinde 64 sorti gerçekleştirdiği ve terör örgütü IŞİD’e ait 63 hedefi imha ettiğini açıkladı.

3 sene önce
14

İŞİD tarafından önce sokak ortasında sopalarla linç ediliyor sonrası ise kalaşnikof ile öldürülüyor.

3 sene önce
829

Yeni İşid Marşı

3 sene önce
98

İŞİD giyotin tarzı bir kılıçla kafa kesiyor.

3 sene önce
50.279

5 yaşında İŞİD tarafından inanılmaz eğitimler verilen çocuk marketi bombalıyor. Allah-u Akbar

3 sene önce
44

Çektikleri videolarla ve yaptıkları müziklerle dikkat çekiyorlar izliyoruz. Müzik: Dropkillerz De_dust2

3 sene önce
38

İŞİD de tahminen 12 yada 13 yaşında olan kafa kesen çocuk militan videosu.

3 sene önce
989

Erbakan hoca 22 yıl önce uyarmış Necmettin Erbakan’ın 22 yıl önce yaptığı bir konuşma internette izlenme rekoru kırıyor. 1991’de yapılan Körfez Harekatından sonra, TBMM kürsüsünden yaptığı konuşma günümüzü anlatıyor. Suriye’de taş üstünde taş kalmadı; Irak’ta yıkım sürüyor; kan gövdeyi götürüyor. Alev topuna dönen bölge çevre ülkere de sıçramak üzere. Milyonlarca insan göç etti. IŞİD terörü...

3 sene önce
70

İşid’in 2015 senesinde kullandığı marş.

3 sene önce
46

Türk gençliği yine okumaya değilde; farklı aktivitelere kafasını çalıştırır.

3 sene önce
27

İŞİD tarafından yayınlanan bu video da yakaladıkları 4 tane Iraklı askeri din değiştirdikleri gerekçesiyle infaz etmektedirler.

4 sene önce
578

İŞİD, İsrail dostu 3 internet yazarını ‘Raqqa da sessiz katliama sessiz kalma’ adlı grubu kurup İŞİD alehine paylaşımlarda bulundukları gerekçesiyle infaz etti.

4 sene önce
492