Kısmetse Olur Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 286 video içermektedir.

Kısmetse Olur 24 Şubat Cuma yayınlanan son bölümde, damat adaylarından Ünal bir anda kalp rahatsızlığı yaşayarak hastaneye kaldırılıyor. Ünal’ın bir anda ortaya çıkan sağlık sorununu duyan Gözde ise hiç düşünmeden hastaneye, Ünal’ın yanına gidiyor. Peki Ünal’ın sağlık durumu ne oldu?

11 ay önce
110

Kısmetse Olur 24 Şubat Cuma yayınlanan son bölümde, eski gelin adayı Daniela eve sürpriz bir ziyarette bulunuyor, Tankut şoka giriyor! Aylar sonra Daniela’yı karşısında gören Tankut, gözyaşlarını tutamıyor!

11 ay önce
88

Kısmetse Olur 24 Şubat Cuma yayınlanan son bölümde, Adnan Didem’le birlikteliklerinin dördüncü aynı romantik bir sürpriz eşliğinde kutladı. Didem için gitar çalıp, şarkı söyleyen Adnan ona olan aşkını bir kere daha işte böyle ilan etti.

11 ay önce
86

Kısmetse Olur 25 Şubat Cumartesi yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Ünal ve Gözde çıktıkları romantik yemekte çok önemli bir karar alıyor! Tuğçe ve Akın arasında ise büyük bir tartışma çıkıyor, Tankut araya giriyor!

11 ay önce
116

Kısmetse Olur 26 Şubat Pazar 2017’de yayınlanacak olan haftanın finali fragmanında, Gözde aklındaki damat adayının Onur olduğunu itiraf ediyor, Ünal tekrar fenalık geçiriyor!

11 ay önce
106

Kısmetse Olur 21 Şubat Salı yayınlanan yeni bölümde, Adnan ve Didem için özel bir söz merasimi düzenlenerek, çiftin yüzükleri tekrar takıldı. Yaşananlar karşısında şok olan Didem, isteme sonrasında Adnan’a yaptığı tuzlu kahve ile de zor anlar yaşattı.

11 ay önce
74

Kısmetse Olur 22 Şubat Çarşamba yayınlanacak olan yeni bölümde, Gökhan ve Sibel arasında herkesi şok eden büyük bir tartışma yaşanıyor. Gökhan’la tartıştıktan sonra gözyaşlarına boğulan Sibel’i diğer gelin adayları sakinleştirmekte güçlük çekiyor!

11 ay önce
53

Kısmetse Olur 21 Şubat Salı yeni bölümde, Gözde’ye olan aşkını ilan eden Ünal, ondan karşılığını bulamayınca gözyaşlarına boğuluyor ve evi terk ediyor. Ünal’ın hıçkırarak ağlaması üzerine Gözde de suçlu hissediyor ve o da ağlamaya başlıyor!

11 ay önce
19

Kısmetse Olur 19 Şubat’ta yayınlanan son bölümde eleme potasına Tuğçe Ergişi ve Akın girdi. Peki Kısmetse Olur’a hangi aday veda etti?

11 ay önce
46

Kısmetse Olur 18 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal aşkı tamamen bitiyor mu? Farima ve Gökhan hakkında çıkan iddia ortalığı kızıştıracak! Evde kalan iki çiftin çıktığı romantik yemekte neler yaşanacak?

11 ay önce
50

Kısmetse Olur 17 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal arasındaki gerginliğin asıl nedeni Gözde’nin ailesi mi iddiası ortalığı karıştırdı! İkili arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek?

11 ay önce
29

Kısmetse Olur 16 Şubat Perşembe 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, tanıma yoluna giren, çiçeği burnunda çift Ünal ve Gözde arasında ayrılık rüzgarları esiyor. Gözde, Ünal’ın hediye ettiği kolyeyi çıkarıyor!

11 ay önce
71

Kısmetse Olur 14 Şubat Salı 2017 bölümünde evde olmayan Aycan ve Onur’dan beklenmeyen bir video geldi. Tüm adaylar ekran başına geçti. Aycan ve Onur’un diyecekleri vardı.

11 ay önce
538

Kısmetse Olur 14 Şubat Salı günü yayınlanan yeni bölümünde, Didem ve Adnan’ın barışma anları, Kısmetse Olur tarihine altın harflerle yazıldı! İki aşığın birbirinden vazgeçemeyişine tanık olduğumuz anlar, Kısmetse Olur Sevgilier Günü’ne damga vurdu!

11 ay önce
154

Kısmetse Olur 14 Şubat Salı günü yayınlanan 358. bölümünde, Adnan’ın Farima ile dans ettiğini fark eden Didem, çileden çıkıyor ve önce Farima sonra Adnan’dan hesap sormak için onları ayırıyor!

11 ay önce
121

Kısmetse Olur 14 Şubat Salı günü yayınlanan yeni bölümünde, Ünal herkesin önünde Gözde’ye bir sürpriz yapıyor. Yoksa Ünal, Gözde’ye evlenme mi teklif etti?

11 ay önce
60

Kısmetse Olur 15 Şubat Çarşamba 2017 günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Farima Adnan’la ilgili şok eden bir itirafta bulunuyor! Onur, Aycan’ın yokluğuyla evde mutsuz olurken, Didem Farima’nın Kemal’le değil de neden Adnan’la dans ettiğinin peşine düşüyor. Didem’in Farima konusunda içi hiç rahat değil. Tankut, Tuğçe ile ilgili hislerini bitiremedi mi? Gözde ve Ünal tanıma...

11 ay önce
56

Kısmetse Olur nurun, annesi yeni gelin adayı, leyla evde kavga ediyor, kısmetse olur yeni sezon , kısmetse olur yeni sezon kavgaları

1 sene önce
282

Kısmetse olur Nur’un Annesi Yeni Gelin adayı olarak damatlar evinde , kısmetse olur yeni seson ,

1 sene önce
102

Kısmetse olur Didem Semih’in Taklidini yapıyor , kısmetse olur yeni sezon olayları , kısmetse olur yeni sezon replikleri

1 sene önce
191

Kısmetse Olur Yeni Sezon , Adnan Damat adaylarının, Taklidini Yapıyor, kısmetse olur yeni seson olayları , kısmetse olur yeni sezon replikleri

1 sene önce
215

Kısmetse Olur – Hazal Eski İlişkisini Unutamıyor Yeni Sezon , kısmetse olur yeni seson yarışmacıları

1 sene önce
176

KISMETSE OLUR Aycan gene TERBİYESİZLİK yapıyor , kısmetse olur yeni sezon yarışmacıları , kısmetse olur yeni sezon olayları

1 sene önce
85

KISMETSE OLUR, Hazal Karadeniz, Şarkısı söylüyor, kısmetse olur yeni sezon , kısmetse olur yeni sezon olayları , kısmetse olur yeni yarışmaçıları

1 sene önce
718

KISMETSE OLUR Adnan , Onur’un Babasına Mesaj Gönderiyor, kısmetse olur onur , kısmetse olur yeni sezon

1 sene önce
147

Kısmetse Olur 5 Eylül’de Başlıyor

1 sene önce
246

Kısmetse Olur – Düğünden Sonra Melis’in Yaptığı Paylaşımlar

1 sene önce
265

Kısmetse Olur – Düğünden Sonra Ayça’nın Yaptığı Paylaşımlar

1 sene önce
175