Müzik Klip Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 1039 video içermektedir.

Eti Negro’nun yenilenen lezzeti, Aylin Aslım tarafından tadı damaklarda kalacak bir şarkı ile ekranlarda. Yoğun kakaolu bisküvi ve eşsiz kremanın efsanevi birlikteliği Eti Negro’nun yepyeni ambalajında bir araya geldi. #BiSenBiBen Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
333

Poyraz’ın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Bunu Yapma” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Yunus Özkan Düzenleme: Deprem Gürdal Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
82

Kıraç – Senden Sonra (Official Video) , Kıraç – Senden Sonra klip izle , Kıraç – Senden Sonra dinle

1 hafta önce
364

Hediye Biliç’in, DMC etiketiyle yayınlanan “Alışamadım” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Hediye Biliç Düzenleme: Ender Çabuker Yönetmen: Hasan Kuyucu Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
182

Ramazan Tay’ın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan “Ağlama Küçüğüm” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Ramazan Tay Düzenleme: Süleyman Muhtadov Yönetmen: Umut Karadağ Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
93

Melih Kahveci’nin, Talent İstanbul etiketiyle yayınlanan “Güneş Açti” albümünde yer alan “Kara Kalem” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Ebral Aydın Düzenleme: Cem Sait Arslantunalı Yönetmen: Talent İstanbul Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
38

Kenan Erer’nın, Kınay Production etiketiyle yayınlanan “Yüzük” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Kenan Erer Düzenleme: Orkun özhelvacı, Ayşe Gül Karatop, Joes Brands Yönetmen: Kenan Erer Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
20

Selim Gülgören ‘in, Seyhan Müzik & By SG Record etiketiyle yayınlanan “Kıyamet” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Murat Yürük Düzenleme: Selim Gülgören Yönetmen: Selim Gülgören Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
84

Suat Suna’nın, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan “Seni Buldum” albümünde yer alan “Seni Buldum” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Suat Suna Düzenleme: Suat Suna Yönetmen: Devrin Usta Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
46

Ozan Pehlivan’ın, DMC etiketiyle yayınlanan “İtiraf Et” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Ozan Pehlivan – Tuğrul Cerrahoğlu Düzenleme: Çağrı Telkıvıran Yönetmen: Enis Durak Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
12

Utku Emen’in, DMC etiketiyle yayınlanan “Uyandım Cennetten” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Utku Emen Düzenleme: Celil Yavuz Yönetmen: Kemal Başbuğ Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
18

Adem Gümüşkaya’nın, Emre Müzik etiketiyle yayınlanan “Aşk Uğruna” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Adem Gümüşkaya Düzenleme: Akmal Azimov Yönetmen: Ferdi Akkaya Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 hafta önce
21

Kaan Uzuner’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Belki” albümünde yer alan “Mavi” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Kaan Uzuner Düzenleme: Kaan Uzuner Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
59

Yıldız Tilbe’nin, Özdemir Müzik etiketiyle yayınlanan “Sevgililer Günü” albümünde yer alan “Sevgililer Günü” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Yıldız Tilbe Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
247

Şiva’nın, Armoni & Decibel Müzik etiketiyle yayınlanan “Kabahat” albümünde yer alan “Kabahat” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Esin Alp Düzenleme: Murat Yaprak Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
94

Hasan Şahinsoy’un, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan “Mızrap Tele Değince 6” albümünde yer alan “Neyim Kaldı” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Ali Ayhan (Aşık Ali Nurşani) Düzenleme: Kenan Çallı Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
53

Melis Kar’ın, DMC etiketiyle yayınlanan “Kibir (Aerro Remix)” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Melis Kar Düzenleme: Aerro Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
161

İsmail Çakır’ın, Güvercin Müzik etiketiyle yayınlanan “Aşk” albümünde yer alan “Aşk” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz: Hırdır Çam Müzik: İsmail Çakır Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
89

Suat Metin’in, Balyoz Müzik etiketiyle yayınlanan “İkinci Hayat” albümünde yer alan “Canımın Yarısı (İkinci Bahar)” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Suat Metin Düzenleme: Tarık Mabruk Yönetmen: Alter Güven Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
46

Tuna Kiremitçi & Sena Şener’in, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” albümünde yer alan “Birden Geldin Aklıma” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
88

Mustafa Ceceli’nin, 2009 yılında DMC etiketiyle yayınlanan “Mustafa Ceceli” albümünde yer alan “Dön” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
166

Sezen Aksu’nun, 2005 yılında DMC etiketiyle yayınlanan “Bahane” albümünde yer alan “Yanmışım Sönmüşüm Ben” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
258

Ayşegül Aldinç feat. Yüksek Sadakat’in, DMC etiketiyle yayınlanan “Sek’iz” albümünde yer alan “Aşk Gelince” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Kutlu Özmakinacı Düzenleme: Yüksek Sadakat Yönetmen: Murat Joker Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
123

Cemal Özkızıltaş feat. Özgür Can Çoban’ın, DNK etiketiyle yayınlanan “Buluşma – Cemal Özkızıltaş Project” albümünde yer alan “Yardan Ayrı Düşeli” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Neşet Ertaş Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
43

Barbaros Baba, biz artık evde kargocuyu beklemiyoruz, Bukoli kullanıyoruz! :) www.videoseyredin.net Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
26

Görkem Baharoğlu’nın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Rüyadan Gerçeğe” albümünde yer alan “Yeni Bir Gün” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Görkem Baharoğlu Yönetmen: Kemal Seçkin Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
14

Gülay’ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Gri Şarkılar” albümünde yer alan “Hasretler Ayrılıkla Başlar” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Serhan Kelleözü Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
235

Çelik’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “İyi Günde Kötü Günde” albümünde yer alan “Yerlerdeyim” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 hafta önce
97