Müzik Klip Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 943 video içermektedir.

Tuna Kiremitçi & Yıldız Tilbe’nin, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” albümünde yer alan “Yine Sevebilirim” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Tuna Kiremitçi Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

15 saat önce
51

Mirkelam’ın, 2005 yılında DMC etiketiyle yayınlanan “Mutlu Olmak İstiyorum” albümünde yer alan “Unutulmaz” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

17 saat önce
2

Selim Işık feat. Mürşide Şimşek’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Tutunamayan” albümünde yer alan “Dünya” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Selim Işık Düzenleme: Selim Işık Yönetmen: Selim Işık Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 gün önce
56

Ziynet Sali & Enbe Orkestrası’nın, DMC etiketiyle yayınlanan “Bir Melekten Hediye” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz: Günay Çoban Müzik: Bülent Özdemir Düzenleme: Ozan Doğulu Yönetmen: Nihat Odabaşı Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

1 gün önce
72

Fatih Demirhan’ın, Duy Müzik etiketiyle yayınlanan “Bergüzar” albümünde yer alan “Altın Yüzük” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Kamil Abalıoğlu Düzenleme: Burhan Doğan Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

2 gün önce
86

Şirin Kartal’ın, Özdemir Müzik etiketiyle yayınlanan “Yalnız Senle” albümünde yer alan “Senle” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Gülşah Kargılı Topsakal Düzenleme: Selim Topsakal Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

3 gün önce
28

Mistefa Bazidi’nin, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan “Te Nebînim / Çavên Hêsîr” albümünde yer alan “Te Ne Binim” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Müjdat Özadanır Düzenleme: Volkan Dündar Yönetmen: Hasan Akgül Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

3 gün önce
36

Onyedi’nin, Audiology Müzik etiketiyle yayınlanan “1998” albümünde yer alan “Kalbime Attı Gitti” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Ateş Atilla, Eren Bardak, Bedük Düzenleme: Eren Bardak, Bedük Yönetmen: Bedük Görüntü Yönetmeni: Engin Özkaya Dış Çekimler: Şakir Yıldırım Montaj: Samet Varol Renk: Ahmet Güney Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha...

3 gün önce
23

Set’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Oyunbaz” albümünde yer alan “Bir Sen Varsın” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Murat Yapıcı Düzenleme: Özgür Aksüyek Yönetmen: Gökhan Palas Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
39

Mavi Köprü’nün, Duy Müzik etiketiyle yayınlanan “Ezgisel Düşler” albümünde yer alan “Umut” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz: Şengül İhtiyar Müzik: Ercan Çeliker Yönetmen: Levent Açıkgöz Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
46

INNA – Say It With Your Body | Behind the Scenes , INNA – Say It With Your Body | Behind the Scenes dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
199

Genco Ecer – Vur , Genco Ecer – Vur dinle , Genco Ecer – Vur Şarkı Sözleri Vur çıkardım işte zırhımı Vur hadi al tüm hırsını Vur çıkar tüm hıncını Vur yüzüme içinde kalanı Vur indirdim gardımı Dur, vur dedik sen öldürdün Dur, üzerimde kor söndürdün Dur, bu düpedüz cinayet Duasız helalsiz gömdürdün Dur, vur...

5 gün önce
20

Eylül – Beni Yak , Eylül – Beni Yak dinle , Eylül – Beni Yak Şarkı Sözleri: Sen, zaten, tamam tamam gir içeriye Dur bazen, soruyorum gerçek mi diye bu olup biten. Şşşt, bak sen, tamam oğlum kız sende zaten Ben senin kılına bile zarar vermem gel, düşünme koyver. Beni yak beni yak Sonra bir...

5 gün önce
42

Eylül – Kalk Git , Eylül – Kalk Git izle , Eylül – Kalk Git dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
17

Gizem Berk’in, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan “Midas’ın Kulaklığı / Akustik Canlı Performans Serisi” albümünde yer alan “Unutma” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik, Düzenleme: Gizem Berk Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

5 gün önce
12

Kubat feat. Sıla – Al Fadimem , Kubat feat. Sıla – Al Fadimem canlı düet , Kubat feat. Sıla – Al Fadimem dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
9

Sıla – Ferhat Göçer-Vur Kadehi Ustam , Sıla – Ferhat Göçer-Vur Kadehi Ustam canlı düet, Sıla – Ferhat Göçer-Vur Kadehi Ustam dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
7

Mustafa Ceceli & Sıla – Oyalama Beni , Mustafa Ceceli & Sıla – Oyalama Beni canlı düet,Mustafa Ceceli & Sıla – Oyalama Beni dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
7

Sıla & Mustafa Ceceli – Çakkıdı , Sıla & Mustafa Ceceli – Çakkıdı canlı düet dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
4

‪Mustafa Ceceli & Sıla – Bekle , ‪Mustafa Ceceli & Sıla – Bekle canlı düet dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
6

Sıla 16 Mayıs izmir konseri Sıla – Gökhan keser – Güliz Ayla / vaziyetler canlı performans Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
3

Sıla – Vur Kadehi Ustam ft. Ahmet Özhan , Sıla – Vur Kadehi Ustam ft. Ahmet Özhan dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
6

22 Eylül 2015 Harbiye Sıla Konserinden canlı düet dinle Sıla & Murat Boz – Zalim Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
3

SILA & Ahmet Özhan – İnşallah süper düet canlı dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
3

Güliz Ayla & SILA – Bahsetmem Lazım // Olmazsan Olmaz düeti konserden canlı dinle Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
3

Sıla ve Murat boz – Özledim sılanın konserinde süper bir düet Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
7

Sıla & Dünya Kızılçay – Ateşle Oynama 30 Eylül 2016 İzmir Açıkhava konserinden mühteşem düet Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

6 gün önce
6

Bedük & Sıla & Özkan Uğur – Sude , Bedük & Sıla & Özkan Uğur – Sude konser , Bedük & Sıla & Özkan Uğur – Sude dinle

6 gün önce
4