Müzik Klip Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 1103 video içermektedir.

Murat Usanmaz’ın, Ahenk Müzik etiketiyle yayınlanan “Yol” albümünde yer alan, “Murat Usanmaz – Adios Maestro Paco de Lucia’ya İthaf” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Müzik: Murat Usanmaz Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
354

Sevgihan’ın, DMC etiketiyle yayınlanan “Kalpsiz” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Sevgihan Düzenleme: Özgür Aksüyek Yönetmen: Emre Aydın Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
716

Tarık Kavut’un, Armoni Müzik etiketiyle yayınlanan “Deli Diyorlar” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Tarık Kavut Düzenleme: Tarık Kavut Yönetmen: Caner Menemencioğlu Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
275

Özcan Sevinç’in, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan “Mızrap Tele Değince 6” albümünde yer alan, “Gitme Ne Olur” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz: Sadi Mert Müzik: Kenan Çallı Düzenleme: Kenan Çallı Yönetmen: Umut Karadağ Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
350

Zakkum’un, DMC etiketiyle yayınlanan “Bir Gece Yarası” albümünde yer alan, “Sen Hala Benimlesin” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz: Cem Senyücel Müzik: Yusuf Demirkol Düzenleme: Zakkum Yönetmen: İmre Haydaroğlu Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
990

Nazan Öncel’in, DMC etiketiyle yayınlanan “Madalyon” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Nazan Öncel Düzenleme: Bahadır Şimşek Mix: Altay Ekren Yönetmen: Deniz Akel Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
438

Çağlar Alkaç feat. Zeynep’in, İda & Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan “Yanacaksın” albümünde yer alan, “Sürü Sürü Aşklar” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Zeynep Türkeş Düzenleme: Osman İşmen Yönetmen: Hülya Öksüz Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
153

Bestem Yuvarlak’ın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Neden ki Bilmem ki” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Bestem Yuvarlak Düzenleme: Cem Çatık Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
79

Müge’nin, Artıproject etiketiyle yayınlanan “Olsun” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Müge Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
28

Baran Bayraktar’ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Salla Gitsin” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Gülden Mutlu Düzenleme: Bedük Yönetmen: Murad Küçük Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
57

Şahê Bedo’nun, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan “Nazdar / Çima Nayê” albümünde yer alan, “Nazdar” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Erdal Barut, Bilent Temel Yönetmen: Kemal Yıldız Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
33

Fatih Torun’un, Duy Müzik etiketiyle yayınlanan “Gönül İşleri” albümünde yer alan, “Gönül İşleri” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz: Ahmet Çabuk Müzik: Fatih Torun Yönetmen: M. Sarıkaya Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
15

Ali İşcan’ın, Yazz Müzik etiketiyle yayınlanan “Sakıncası Yok” albümünde yer alan, “Kaçtın” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
17

Ayşen Mehdiyeva’nın, Armoni Müzik etiketiyle yayınlanan “Geceler” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz: Günel Sultan Müzik: Hatem Nebioğlu Düzenleme: Hatem Nebioğlu Yönetmen: Rauf Sahiboğlu Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
77

Elif Altıntaş’ın, Kılıç Müzik etiketiyle yayınlanan “Unut Beni – Senin Hallerin” albümünde yer alan, “Unut Beni” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Şerif Kayran Düzenleme: Turan Gönder Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
37

Şahê Bedo’nun, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan “Nazdar / Çima Nayê” albümünde yer alan, “Çima Nayê” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Şahê Bedo Yönetmen: Kemal Yıldız Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
42

Kıvanç Sarıkuş’un, DGL & DMC etiketiyle yayınlanan “Kolay Değil” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Kıvanç Sarıkuş Düzenleme: Kıvanç Sarıkuş Yönetmen: Çağlayan Sarıkuş Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
10

Azdin Erdoğan’ın, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan “Elimde Değil / Em Heval Bun ” albümünde yer alan, “Elimde Değil” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Azdin Erdoğan Düzenleme: Süleyman Kıran Yönetmen: Mehmet Samsama Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
17

Aysun Kocatepe feat. Kubat’ın, DMC etiketiyle yayınlanan “Aşka 22 Durak” albümünde yer alan, “Çocuklar Gibi” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
49

Sevda Gül’ün, Güvercin Müzik etiketiyle yayınlanan “Senden Sonra” albümünde yer alan, “Ellik” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Anonim Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
57

Cüneyt Tek’in, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Yabancı” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz: Cüneyt Tek Müzik: Alpay Ünyaylar & Cüneyt Tek Düzenleme: Anıl Göçen Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
20

Sabiha Turan’ın, Silvana Müzik etiketiyle yayınlanan “Kardaş / Bu Dünyanın Derdi” albümünde yer alan, “Kardaş” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Sabiha Turan Düzenleme: Cengiz Atlan, Musa Sevindik Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
22

İlker Pehriz’nın, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan “Bizim Odamız ” albümünde yer alan, “Penceredeki Çiçek” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: İlker Pehriz Yönetmen: İlker Pehriz Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
8

Tahribad-ı İsyan’ın, Doğulu etiketiyle yayınlanan “Tahribad-ı İsyan” albümünde yer alan, “Suç mu?” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz: Tahribad-ı İsyan Müzik: Murat Çekem & Tahribad-ı İsyan Yönetmen: Halil Altındere Görüntü Yönetmeni: Cengiz Tanç Kamera & Kurgu: Muammer Koçak Oyuncular: Çetin Başaran, Necdet Kökeş, Devrim Güneşsoy ve Sulukule halkı Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada...

9 ay önce
29

Kolpa feat. İskender Paydaş’ın, DMC etiketiyle yayınlanan “Tasma” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Yönetmen: Hasan Kuyucu Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
110

Ali Tolga’nın, DGL & DMC etiketiyle yayınlanan “Hadi Gülümse” albümünde yer alan, “Hadi Gülümse” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
6

Halil İbrahim & Tarık İster’in, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan “Kaybettim” isimli tekli çalışması, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Söz & Müzik: Halil ibrahim Ceyhan Düzenleme: Tarık İster Yönetmen: Fatih Çilingi Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
16

Kerem Görsev’in, Emre Müzik etiketiyle yayınlanan “Spring Water” albümünde yer alan, “Simple Day” isimli şarkısı, video klibiyle Videoseyredin müzik’te. Müzik: Kerem Görsev Düzenleme: Alan Broadbent Yönetmen: Alper Nakri Lütfen video’muzu beğenmeyi ve sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Daha fazlası için {kanallinki} adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

9 ay önce
12