Polis Oynatma Listeleri
Bu oynatma listesi toplamda 55 video içermektedir.

Rusyada Flakka uyuşturucu kullanan genci tuaf haraketler yapmasi sonuçu polisler olay yerine gelir, yerinde durmayan genci arkasından tutup sürükleyip arabaya sokmaya çalışıyorlar.

8 ay önce
1.138

Söz | 9.Bölüm – Fragman 1

1 sene önce
487

HDP’ye yönelik operasyonda İstanbul il binasını basan polis, duvara ‘geldik yoktunuz’ yazdı.

2 sene önce
132

Polis, çünkü Pokémon Go delirdi bir adam güç kullanan

2 sene önce
126

Nasıl Polis Kilidinden Kurtulunur

2 sene önce
61

Bir Güzel Kız İngiltere’de Bir Polis Memuru Twerke

2 sene önce
423

Yolda Zigzag Çizen Nöbetçi Bir Polis Memuru

2 sene önce
32

Polisler tarafından takip edilen tır feci bir kaza geçiyor efendim. Daha fazla Gore videosu için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımızı {kanallinki} ziyaret etmeyi unutmayın!

2 sene önce
510

Bir motorcuya silah cekiyosun karşındaki savunmasız yaptıgınız buyuk bir hata… Belinizde silah bagajınızda taramalı ve motorcuya dogru tutuyosunuz buladar eşkiya olmaya ne gerek var !

2 sene önce
89

Bali’de yaşayan fransız asıllı MMA dövüşcüsü polisin yaptığı operasyonda öldürüldü. Görüntüleri izlediğimiz de MMA dövüşçüsünün silahsız olduğu tek yaptığının polisin üstüne koşmak olduğu görülmektedir. İşin ilginç yanı 50 kurşun yemesine rağmen ölmemesi ve diretmesi takdire şayan. Daha fazla Gore videosu için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımızı {kanallinki} ziyaret etmeyi unutmayın!

2 sene önce
768

Çin’de bir türlü polis memurluğundan yükselemeyen adamın en sonunda sürekli başvurusunu red eden amirini karakolda bıçaklama görüntüleri sizlerle! Daha fazla Gore videosu için videolarımızı beğenmeyi ve kanalımızı {kanallinki} ziyaret etmeyi unutmayın!

2 sene önce
1.289

Gümüşhane’de, sağanak yağış nedeniyle taşan Harşit Çayı’nda sele kapılan bir vatandaş, beline bağlanan iple çekilerek kurtarıldı.

2 sene önce
26

Amerika’da gerçekleşen olayda, sokak dansçısı genç ile karşılıklı dans atışmasına tutuşan polisten harika figürler. Ülkemizde de görmek istediğimiz görüntüle… video izle

2 sene önce
58

Polisi görüp kaçamayan alkollü sarhoşların başına gelen olaylar.

2 sene önce
21

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü binası önünde bugün saat 09.30 sıralarında bombalı araçla saldırı düzenlendi. Vali Yerlikaya, saldırıda 2 polisin şehit olduğunu, 19’u polis 23 kişinin de yaralandığını açıkladı.

2 sene önce
27

Berlisconiden Polis Memuruna Taciz

2 sene önce
28

Beşiktaş’ta ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in kullandığı lüks araçla bir polis aracının karıştığı kazada 1 polis memuru şehit olurken 1 polis memuru ise yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. KARŞI ŞERİDE GEÇİYOR Görüntülerde lüks aracın karşı şeride geçerek polis aracına çarpıp savurduğu görülüyor.

2 sene önce
31

Dayanamayıp Kendini Dansa Kaptıran Polis

2 sene önce
20

Kuralları Harfiyen Yerine Getiren Polis

2 sene önce
20

Beyazıt Öztürk Özür Diledi

3 sene önce
17
3 sene önce
19

PKK’nın şehit ettigi askerin Kürt babasından Demirtaş’a sert çıkış

3 sene önce
12

Polise taş atınca polis acımadı

3 sene önce
14

Bölücü terör örgütü PKK ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada Özel Harekat Polisi yaralandı. Polisin yaralandığını gören asker ise yaralı polisin üzerine yatarak siper oldu.

3 sene önce
33

Asker, yaralanan Özel Harekat Polisi’nin üzerine yatarak siper oldu

3 sene önce
23

Şırnak Dicle mahallesinde başlayan çatışmalar ve kültür merkezine yapılan saldırıdan sonra yangın başladı

3 sene önce
19

Trajikomedi bir durum ve Polisin görüntüleri

3 sene önce
8

dilek doğan ın vurulma anı polis kamerası

3 sene önce
20