Alice Village Sancaktepe Satılık Daire Satış Ofisi Tanıtım Videosu

 
 
0
3

Ekleyen / 05 May 2017 tarihinde yayınlandı

YETKİLİ SATIŞ OFİSİ:
İbrahim EROL 532 310 87 37

Alice Village Hakkında…
Çağdaş ve çevreci mimari
Alice Village konutları, çevreyi ve yeşil alanı korumayı, geliştirmeyi gözönünde bulundurarak, deneyimli ve çağdaş donanımlı bir kadronun titiz çalışmalarıyla oluşturuldu. Doğaya zarar vermeden, toplam arazinin sadece %20’si inşaat alanı olarak kullanılan projede, konutların ve sosyal tesislerin konumlandırılması mimarlar tarafından titizlikle saptandı. Çevreci projemiz hayatınızı kolaylaştırmak için, yaşam alanı içinde araç trafiği olmayacak şekilde hazırlandı. Konutların özgün ve modern mimarisi oluşturulurken, estetik görünümün yanısıra, kullanılan malzemenin kalitesinden işlevselliğine kadar tüm detaylar en ince noktasına kadar değerlendirildi.

Yaşam ve deprem güvencesi
Binanızın güvenliği ve sevdiklerinizin emniyet içinde yaşaması için, arazi seçiminden site güvenliğine kadar her konu firmamız tarafından gözden geçirildi. İstanbul’un depreme karşı en güvenli ve sağlam zeminli bölgesinde bulunan Alice Village, yeni Deprem Yönetmeliği’ne göre projelendirildi.
Yaşam merkezinizdeki huzurlu ortamı sağlamak için profesyonel yönetim ve 24 saat güvenlik hizmet verecektir.

Yarım yüzyıllık tecrübe
İnşaat sektöründe 56 yıldır hizmet veren deneyimli firmamızın tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle birleştirilerek, çağdaş mimari anlayışıyla projemize aktarıldı.

Müşteri memnuniyeti ön koşulu
Mimari tasarımdan sosyal tesislerin içeriğine, can güvenliğinizden çevre düzenlemesine ve uygun fiyat şartlarına kadar titizle hazırlanan proje, müşteri memnuniyeti ön koşulunu esas alıyor.

DAHA FAZLA

İlginizi Çekebilir

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları