Video Silmek ?

Kişiler için:

videoseyredin.net tamamen üyelerin yüklediği video arşivlerinden yer almaktadır. Kişisel saldırı, T.C Ana yasalarına aykırı bir durum ya da telif hakki gibi durumlarda İletişim sayfamızdan bize yazarak ilgili videonun tamamen kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Eğer videodaki sizseniz ve yayınlanan videodan memnun değilseniz bize videodaki kişinin siz olduğunu kanıtlayacak dökümanlarıda göndermeyi unutmayınız.

videoseyredin.net kişi, kurum ve T.C haklarını sonuna kadar savunan bir platformdur ve böyle kalacaktır.

Kurumlar & Firmalar ve Telif Hakkı İçerikleri:

videoseyredin.net içerikleri üyeler tarafından paylaşılan videolardan oluşmaktadır. Bu yüzden içeriklerden videoyu paylaşan üye hesabı sorumlu tutulmaktadır. Videolar paylaşıldıktan hemen sonra otomatik olarak yayınlandığı için, paylaşılan her bir videoyu ne yazık ki tek tek kontrol etme şansı videoseyredin.net için yoktur. Elimizden geldiğince telif haklarına özen göstermek için uğraşsak da gözümüzden kaçan hususlar olabilmektedir.

Eğer paylaşılan videolardan herhangi birisi telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız aşağıda yer alan email adresinden bize bu durumu bildirerek ilgili videonun 72 saat içerisinde sistem üzerinden engellenip silinmesini sağlayabilirsiniz.

Telif Hakkı Bildirimi Yaparken Gereken Belgeler:

  • Telif hakkının size ait olduğunu kanıtlayan ıslak yada elektronik imzalı belge.
  • Video’da yer alan içerik ne türde telif hakkınızı ihlal etmektedir detaylı açıklama.
  • Telif hakkınızı ihlal eden videonun url adresleri. (Örn: http://www.videoseyredin.net/ornek.html)

İletişim formunun yanı sıra info [at] videoseyredin.net mail adresinide kullanarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Saygılar.
videoseyredin.net